10 порад від Ванги на кожен день! Дотримуйтесь їх, і щастя не покине вас!

Ванга – відома болгарська цілителька, яка закликала людей бути добрішими та говорила, щоб люди жили в гармонії з природою. Також ця жінка наголошувала на тому, що наше життя підпорядковується Всесвіту і все, що нас оточує є живим. 

Щоб бути щасливими та здоровими, слід дбати про своє духовне благополуччя.

Деякими порадами Ванги ми вирішили поділитися з вами, можливо, вони змінять ваше життя на краще:

1. Не можна вживати їжу та воду з розбитого посуду. Це лише відлякує від сім’ї удачу, добробут, достаток. Вбережіть своє життя від тріщин та розколів, тому викиньте такий посуд, який має таку негативну енергію. 

2. В домі буде більше удачі, якщо зберігати в житлі монетки з різних держав срібного кольору. 

3. Захистити будинок від зла та негативу допоможе бузина – потрібно помістити над вхідними дверима хрест-навхрест гілки рослини і тоді зло не зможе переступити поріг.  

4. Щоб благополуччя не покидало будинок, потрібно налити воду в посудину та промовити: Скільки в мої двері ввійде — стільки буде помічників. А ворогам, недругам в мої двері ходу немає. Скільки раз двері відкриються — стільки добра в будинок прийде. А злу, негоді, нечистій силі, горю і біді сюди ходу немає. Щастя — в будинок, добро — в будинок, благо — в будинок! Амінь. 

Потім цією водою потрібно обприскати пороги дому. 

5. Якщо ви хочете, щоб ваш день був щасливим й все вдавалося, коли підіймаєтеся з ліжка спершу одягніть тапок в праву ногу, а потім в ліву. Також не можна шукати інший тапок, коли один вже на нозі, потрібно спершу знайти два. 

6. Щастя може покинути людину, якщо на столі залишати недоїдені шматочки хліба. Також хліб ні в якому разі не можна викидати, навіть якщо він засохлий чи зіпсований, бо так ви викидаєте з дому достаток. Просто віддайте хліб птахам. 

7. Щоб повернути удачу, просто візьміть сіль та розсипте на всі підвіконня. Сіль повинна залишатися до тих пір, поки ви не отримаєте бажане. Потім сіль зібрати з підвіконня, але не торкатися нею руками. Пересипати в пакет та викинути надалі з дому. А краще – закопати в землі.

8. Якщо ви розповідаєте про те, що боїтеся втратити, або про те, як вам щастить, то просто плюньте тричі через ліве плече та постукайте тричі по дерев’яній поверхні.

9. Якщо ви спіткнулися правою ногою, це віщує неприємності. Щоб нічого поганого не трапилося, потрібно просто правою ногою декілька разів тупнути по землі і промовити: «Іди в землю, біда, геть від мене». А от якщо ви спіткнулися лівою ногою, то вас чекає приємна несподіванка. 

10. Розбите дзеркало слід зібрати, а осколки промити водою. Потім їх закопують в землю – це допоможе уникнути неприємностей. Я Також потрібно протирати дзеркала святою водою там, де сварилися, хворіли, або взагалі трапилася якась неприємність. 

Цікаві думки? Погоджуєтесь з ними чи ні? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector