10 поз йоги, які допоможуть позбутися жиру на животі

Навіть якщо ви їсте збалансовану їжу і регулярно тренуєтеся, отримання плоского живота може зайняти деякий час. Однак деякі легкі пози йоги будуть творити чудеса на вашій середній частині. Йога була ефективною формою вправ більше 5000 років.

З більш ніж 100 формами, які варіюються від простого до складного, кожен може включити цю програму вправ йоги в своє повсякденне життя. Давайте подивимося на 10 простих поз йоги, які допоможуть впоратися з черевним жиром.

1. Кумбхакасана

Цей крок фокусується на стегнах, сідницях, плечах, спині і в зоні живота.

Як це зробити: Почніть в позі, схожою на віджимання, руки витягнуті під коліна і руки, розташовані під вашими плечима і руками.

Вдихніть, коли ви дивитеся попереду своїх рук. Подбайте про те, щоб тримати спину і хребет прямо. Залишайтеся в цьому положенні на 15-30 секунд, перш ніж ставати на коліна. Повторіть цю позу 5 разів з 15-секундною перервою між ними.

2. Ослаблення вітру (Паванамуктасан)

Відмінна поза для заспокоєння болю в попереку, зміцнення вашого ядра і стегон. Вона навіть використовувалася для підтримки здорового рівня рН і збільшення обміну речовин.

Утримуйте позицію на 60-90 секунд, поки ви дихаєте свідомо і глибоко. Повторіть 5 разів з 15-секундною перервою між кожною позою.

3. Naukasana

В кінцевому підсумку допомагає зменшити накопичений жир в ділянці талії.

Дихайте зазвичай, коли ви тримаєте позу протягом 15 секунд. Звільніть позу і дайте вашому тілу відпочити на 15 секунд. Повторіть позу 5 разів з відпочинком між ними.

4. Dhanurasana

Ідеально підходить для зміцнення сердечника і затягування м’язів живота. Вона пропонує повне розтягування тіла, яке збільшує енергію і сприяє легкому переварюванню.

Утримуйте позицію 15-30 секунд при нормальному диханні. Видихніть і поверніться в положення лежачи, що дозволяє вашому тілу відпочити 15 секунд. Повторіть 5 разів з відпочинком між кожним повтором.

5. Bhujang asana

Поза кобри зміцнює хребет і верхню частину тіла. Ця поза не рекомендується людям, що страждають грижею або травмою спини, або вагітним жінкам.

Тримайте позу протягом 15-30 секунд і повільно видихніть. Відпочивайте протягом 15 секунд. Повторіть 5 разів з перервою між кожною позою.

6. Човен (Naukasana)

Поза човна пропонує тренування для живота, спини, рук і ніг.

Тримайте цю позу, коли ви вдихаєте і видихаєте 10 разів. Повторіть цю позу 5 разів з 15 секундами відпочинку між ними.

7. Уткатасана

Це цілеспрямована поза, яка зміцнює хребет, тягне або і підтримує стегна. Ви не повинні робити це, якщо у вас є травма спини або коліна і її слід уникати, якщо ви страждаєте хронічними головними болями або безсонням.

Дихайте зазвичай, тримайте позицію стільки, скільки зможете.

8. Міст (Сетуандхасана)

Поза моста має ряд переваг. Навіть доведено, що вона допомагає з високим кров’яним тиском, покращує травлення і приборкує симптоми менопаузи.

Тримайте позицію так довго, як тільки зможете.

9. Воїн 1 (Веребхадрасана 1)

Природна поза, яка надає вашій спині приємний стрейч, оскільки вона зміцнює серцевину, стегна і сідниці. Це не тільки допомагає вам зменшити жир живота, але і заспокоює положення, яке сприяє ясності і спокою.

Залишайтеся в цьому положенні на 15-30 секунд, поки ви дихаєте нормально. Повторіть для протилежної ноги.

10. Воїн 2 (Веребхадрасана 2)

Пропонує аналогічні переваги, такі як Warrior 1 і найкраще її робити в поєднанні з позою, описаною вище.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: