10 правил щастя від Івана Павла ІІ. Запам’ятайте ці священні поради від єпископа

Іван Павло II очолював католицьку церкву двадцять шість з половиною років, перший в історії Папа-слов’янин, а так само перший Папа-неіталієць.

Ось його 10 правил, як стати по-справжньому щасливим: 

1. Відкрийте свої серця і не перетворюйте їх на в’язницю зневіри та сумнівів.

2. Ніколи не переставайте мріяти, адже наші мрії – «еліксир молодості» (Іван Павло ІІ вважав, що саме спілкування з молоддю і їхнє натхнення дарували йому енергію змінювати та пізнавати світ).

3. Не зраджуйте своє покликання, адже тільки тоді можна бути в гармонії з собою, коли ти займаєшся улюбленою справою.

4. Не бійтеся ризикувати заради доброї справи, не лякайтеся відстоювати справедливість, коли це потрібно, цурайтеся лицемірства та зла.

5. Прощайте своїм ворогам і живіть далі. Ненависть знищує людину, руйнує її душу, відволікає від головного – краси світу та неповторності свого життя.

Пошепки

6. Будьте добрими до світу, навіть якщо він готовий розіпнути вас, навіть якщо він відвертається від вашої допомоги і відповідає лицемірством та жорстокістю на ваше милосердя.

7. Навчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем, його ексклюзивною красою, надзвичайними можливостями. Минуле змінити не в наших силах, майбутнє – для нас невідоме. Тільки сьогодні ми маємо можливість стати краплею щирості у бурхливих хвилях океану життя.

8. Оберігайте свою родину як найцінніший скарб, друзів – як ангелів-охоронців, і вірте в щиру та жертовну любов.

9. Сприймайте свої невдачі із посмішкою, не як трагедією, а як спробу чогось навчитися.

10. Запам’ятайте, ніколи не пізно змінити своє життя, впустити Христа у свій дім, навчитися бути терплячими, бути собою і не відрікатися від істини.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector