10 прийомів в макіяжі, які застаріли, і їх модні альтернативи

Макіяж є важливою частиною загального образу жінки, він може приховати недоліки, а  також значно освіжити колір обличчя, омолодити та підкреслити свої переваги.  

Сьогодні ми поговоримо про те, які прийоми в макіяжі краще не використовувати, адже вони вже не актуальні. 

Контрастний контур губ

Контур губ можна використовувати для того, щоб зробити губи симетричними, яскравими та чіткими на обличчі. Однак не варто використовувати контрастні кольори, губки варто підводити олівцем, який кольором наближений до тону губ.

Губи в тон обличчя

Уникайте використання бежевої помади, яка буде зливатися з обличчям, це вже давно не актуально. Найкращим варіантом є свіжі відтінки, як от рожеві, персикові. Завдяки легкому контрасту на губах ваші риси будуть гармонійнішими.

Перламутр на губах і очах

В щоденному макіяжі краще не використовувати блискучі текстури, особливо якщо йдеться про помади та тіні. В моді зараз природність, тому обирайте краще тіні та помади зі зволожуючим ефектом.

Товстий шар тональної основи

Навіть якщо зі шкірою у вас повний непорядок (прищики, сліди акне, пігментні плями) – це не привід використовувати тональний крем як замазку для недосконалостей. Тональний тільки підкреслить проблеми, з якими, між іншим, треба боротися за допомогою лікаря-дерматолога. Альтернатива: обирайте тональні основи з легкою текстурою або ж використовуйте пудри.  

Бронзове обличчя

Багато жінок наносять бронзер у великій кількості, внаслідок чого обличчя стає, як театральною маскою. Бронзер можна використовувати мінімально, а ще краще – коли колір обличчя природний і здоровий.  

Дуже світла пудра

І тональну основу, і пудру потрібно обирати в тон шкіри, оскільки надто світлі засоби, або й дуже темні призводять до того, що обличчя відрізняється від всього тіла. Відтінки пудри персикового кольору сприймаються набагато приємніше.

Підводка на верхньому і нижньому столітті

Підводку можна використовувати лише для того, щоб створити стрілки, а в іншому випадку потрібно підкреслювати очі тінями або ж олівцем, і наносити засоби на міжвійковий простір. 

Кричущі smoky eyes

Багато вірні цьому макіяжу досі – і дарма. З моменту популярності цього мейкапу багато що змінилося. Можна використовувати дану техніку, однак використовувати не чорні тони, коричневі та сірі кольори.Альтернатива: парадоксально, але факт – для макіяжу «димчасті очі» тепер актуальні тіні будь-яких відтінків, крім сірих. І контури м’ягкі.Складний макіяж століття і очей не у всіх викликав схвалення. Зараз в моді однотонні варіанти. Атласні тіні, що створюють зволожений ефект століття, більш натурально представлять ваші очі.

Яскраві брови

Відтінки брів мають бути на декілька тонів світлішими від тону волосся. Брови краще укладати спеціальним гелем та трішки затінити спеціальним засобом. 

Очевидно фальшиві вії

Величезні штучні вії лише спотворюють вигляд, якщо ви віддаєте перевагу нарощенню, то робіть це в невеликих об’ємах, а ще краще просто купити якісну туш, яка буде значно природнішою. 

Чи згодні Ви з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector