10 простих і неочікуваних причин завести собаку

Всі ми посміхаємося, коли бачимо в соціальних мережах історії про порятунок песиків або веселі відео за участю цуценят. Але чи відвідувала тебе думка про те, щоб завести собі пухнастого друга? Не важливо яка буде відповідь, адже сьогоднішня стаття доведе тобі, що собака – дивовижна тварина, якій знайдеться місце у тебе вдома. І у твоєму серці теж.

Тримайся міцніше, адже крім переконливих доводів, ти дізнаєшся про песиків багато цікавого і побачиш не одну симпатичну пухнасту мордочку!

Так, чому ж варто завести собаку?

Вірний компаньйон

У будинку, де є собака, немає місця самотності. Собака буде кожен день чекати вас з роботи, радісно відгукуватися на будь-який знак уваги і сходити з розуму від щастя в ваш вихідний. Ці вихованці здатні на глибоку відданість і безкорисливу любов. У цьому їм немає рівних!

Ліки проти стресу

Спілкування з собакою допомагає в боротьбі зі стресом і депресією. Всього 20 хвилин спілкування з вихованцем – і людина розслабляється. Дослідження показують, що власники собак легше справляються зі стресовими ситуаціями і відчувають себе більш впевненими.

Собака любить тебе

Песики щиро сумують за своїм господарям. Я не раз помічала, як собака сумно виють в очікуванні людини біля дверей магазину. Вони дуже переживають, коли залишаються одні. Їм так страшно втратити кохану людину. Так, ти пішов у магазин, але раптом не повернешся? Тому, цінуйте своїх братів менших і не залишайте їх надовго в самоті.

Суворий вчитель

Собака дисциплінує і вчить оптимізувати час. Регулярні прогулянки, годування, процедури по догляду, ігри – все це допоможе організувати режим дня і не залишить шансу на «байдикування». Собака – це запорука сталого розвитку, адже вам як доброму господарю доведеться бути в курсі останніх кінологічних новин.

Прекрасна нянька

Собака – великий помічник у вихованні дітей. Вихованець вчить дитину відповідальності і турботи, надає впевненості у собі, допомагає знайти друзів і налагодити режим дня. А ще у собак талант заспокоювати немовлят!

Клуб за інтересами

Собака – це ваш особистий клуб за інтересами. Ви можете разом займатися спортом, подорожувати, брати участь в виставках, відвідувати заходи для собак і їхніх господарів і навіть навчитися танцювати! Собака може стати для вас провідником в новий і дуже захоплюючий світ, де ви обов’язково зустрінете однодумців.

Браві помічники

Собака-поводир і собака-доглядальниця – поширені явища. Чуйність і кмітливість цих тварин разюча, вони незамінні в якості друзів і помічників для людей з обмеженими можливостями.

Собачники, об’єднуйтеся!

Заводячи собаку, ти автоматично заводиш ряд дуже корисних знайомств з іншими власниками собак. Ти стаєш більш соціально успішним, прогулянки з собакою перетворюються в пригоди, ти відкриваєшся назустріч людям і отримуєш цінні подарунки у вигляді приємного спілкування. Дуже здорово, правда?

Виняткові лікарі

Люди, у яких є собака, швидше одужують від різних хвороб. Це доведений факт – вони відчувають відповідальність за живу, доброзичливу істоту, і потреба скоріше відновити свою турботу про неї змушує їх швидше встати з лікарняного ліжка. 

Дуже близькі друзі

Собаки так добре відчувають людей через свій сильний розвинений слух, нюх і зір. Це друзі, які відчувають все, що з тобою відбувається, вловлюють кожну емоцію і змінюють свою поведінку відповідно. Тому між тобою і собакою встановлюється такий міцний зв’язок.

А ви любите собак?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector