10 речей у вашому домі, які вбивають інтимне життя

Якщо хочете покращити інтимне життя, варто прочитати цю статтю. 

Ми рідко замислюємося про середовище, в якому ми живемо, та як воно впливає на наше життя. Якщо хочете повернути пристрасть у спальню, потрібно звернути увагу на наступні речі. 

1. Бардак

Ми не говоримо про ідеальну чистоту, невеликий безлад допустимий. Але от хаос в кімнаті та розкидані речі відволікають та не дають зосередитися. Особливо, якщо ці речі ще й нагадують про незакінчені справи. 

Документи мають стояти в спеціально відділених місцях, журнали і книги — на полицях, а непрасовані рушники —  в шафі.

Висновок: прибирати потрібно частіше й забирати речі з поля зору, які викликають негативні емоції. 

2. Сімейні фотографії

Цю історію часто згадують психологи. Жінка звернулася до фахівця й скаржилася на те, що у неї з чоловіком повністю відсутнє сексуальне життя. Після всіх можливих досліджень стало зрозуміло, що причиною цього є фотографії родичів біля ліжка. 

Чоловік не дуже любив сім’ї дружини, а їхні фото біля сімейного ложа його дратували. 

Висновок: фотографії родичів — це не погано, але краще тримати їх не в спальні.

3. Гаджети

Наше життя оточене сучасними технологіями: вони переслідують нас на роботі, супроводжують, коли ми займаємося домашніми справами і ввечері лягають з нами в ліжко. Забудьте про це! Ваше ліжко повинне бути зоною відпочинку та комфорту і ніщо не повинне нагадувати про щоденні клопоти.

Висновок: тримайте речі для роботи в кабінеті, але не поруч з ліжком.

4. Подарунки від колишніх

Дуже часто такий парадокс зустрічається серед жінок, які думають, що це просто речі, а от всі ці прикраси, сувеніри можуть бути серйозним фактором, який дратує другу половинку. Ви можете навіть про це не підозрювати, але краще цього позбутися, або хоча б поставити їх в недоступному для очей місці.

Висновок: позбавляйтеся від речей, що викликають непотрібні спогади.

5. Бруд у ванній

Брудна плитка, волосся в стоці, а ще цвіль і неприємний запах. Зізнайтеся, вам і самої зайвий раз не хочеться заходити в таку ванну, а вже про заняття любов’ю під душем і мови бути не може!

Висновок: ванна кімната має бути в чистоті. 

6. Маленьке ліжко

Сімейне ложе має бути комфортним та великим, щоб ви не сварилися за територію. Дизайн спального місця не менш важливий. Він має навіювати атмосферу романтики, а от занадто витіюватий каркас відвертає увагу. 

Висновок: підходьте до вибору ліжка відповідально.

7. Інтимні іграшки

Дорослі люди часто використовують додаткове приладдя для того, щоб урізноманітнити інтимне життя. Але найчастіше трапляється так, що у відповідальний момент приходиться шукати всі ці предмети. Метушливі пошуки змінюються розчаруванням і згасанням сексуального бажання.

Висновок: виділіть в приліжковому столику ящик для дорослих іграшок. 

8. Занадто яскраве освітлення

У спальні світло повинне бути спокійним і м’яким, оскільки яскрава лампочка в 100 Вт може стати справжньою перешкодою.

Висновок: не використовуйте в спальні лампи денного світла.

9. Речі під ліжком

Під шлюбним ложем не має бути  непотрібних речей, як коробки з взуттям і валізи зі старим одягом, ящики з інструментами та іншими непотрібними речами. Вони заважають емоційно розслабитися. 

Висновок: приберіть всі непотрібні речі з-під ліжка.

10. Негарна спальня

А ви помітили, що інтим в номері готелю під час відпочинку є набагато якіснішим від того, що ми маємо зазвичай в нашому домашньому ліжку. Все навколо чисто, не має зайвих речей, ніщо не відволікає. Таке ж має бути і вдома.

Висновок: тримайте спальню в чистоті.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: