10 речей в тобі, на які чоловік звертає увагу, навіть якщо ти не помічаєш

Ти помічала, що іноді ловиш його погляд на собі, але коли питаєш, чому він дивиться, він говорить «Просто так»? Насправді це не так. Він вивчає тебе і звертає увагу на такі моменти, які ти можеш не помічати. Всупереч поширеній думці, чоловіки досить спостережливі. І ось, що допомагає їм скласти повне уявлення про тебе: 

1. Твій улюблений колір.

Після кількох побачень чоловік вже розуміє твій стиль в одязі і може навіть намагатися відповідати йому. Якщо ти помічаєш це, вітаємо – він точно хоче бути твоєю ідеальною парою.

2. Макіяж або його відсутність.

Немає однозначної відповіді, чи подобається чоловікам макіяж чи ні. Для деяких те, що дівчина фарбується, надає гостроту зустрічі, показує її старання. Інші ж цінують натуральність у всьому. Але вони точно звертають на це увагу.

3. Мова тіла.

Звичайно, чоловік звертає увагу на твоє тіло, як ти рухаєшся. Але не тільки з сексуальним підтекстом. Він намагається зрозуміти твою мову тіла, твої емоції, як ти поводишся, коли відчуваєш радість, збентеження, роздратування, гнів.

4. Що і як ти їси.

Більшість чоловіків віддають перевагу жінкам, які не приховують свої звички в їжі. Вони хочуть відчувати себе комфортно і насолоджуватися їжею, а не відчувати осуд за їх вибір неправильного харчування або способу прийому їжі. Так що краще будь собою.

5. Вибір напою.

Це теж дає їм певну характеристику жінки. До того ж їм подобається знати, що в наступний раз замовляти тобі.

Пошепки

6. Манікюр.

Більшості чоловікам подобаються нафарбовані нігті, у деяких навіть є свої переваги за кольорами. До того ж колір твого лаку може розкрити твою справжню сутність – яка ти: ніжна як французький манікюр, або пристрасна з чорним готичним лаком?

7. Твої таргани.

Чоловіки люблять жінок зі своїми дивацтвами і які при цьому не соромляться цього. Комусь подобаються жінки з саркастичним почуттям гумору, інші закохуються в педантичних снобів. Ключ у тому, щоб бути впевненою в собі і не соромитися своїх тарганів.

8. Чого ти хочеш і що тобі потрібно.

Чоловіки дуже швидко розуміють, фантазує жінка або дійсно потребує чогось. Це відбувається в процесі, коли вони нас слухають, намагаючись зрозуміти, що нам потрібно і чого ми хочемо. Саме так вони вирішують, як найкращим чином витратити гроші, щоб їх жінка була щаслива.

9. Посмішка.

Одне з перших, на що чоловіки звертають увагу і згадують, говорячи про красу дівчини. Так що не бійся посміхатися, навіть якщо тобі самій не подобається твоя посмішка. Якщо вона щира, вона буде красивою.

10. Твої улюблені заняття.

Чоловіки люблять захоплених жінок. Тому їм цікаво знати, чим ти ще займаєшся, крім того, що ходиш на побачення, в кафе і кіно. Навіть якщо це буде те, в чому вони нічого не тямлять, їм подобається, коли жінка профі в своїй темі.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector