10 речей, які потрібні чоловікові від вас замість «я тебе кохаю»

З часом стосунки з чоловіком можуть змінюватися, а на це впливає багато факторів. Найголовніше, щоб партнери ні в якому разі не сумнівалися щодо власних почуттів. 

Якщо ви хочете справити враження на свого чоловіка та висловити своє кохання, але в оригінальний спосіб, то запам’ятайте ці 10 способів сказати «я тебе кохаю».

1. Веселі сюрпризи

Саме маленькі сюрпризи допомагають покращити стосунки. Таким чином ви демонструєте партнеру, що піклуєтеся про нього, не забуваєте і намагаєтеся зробити йому приємне. Зробіть маленький подаруночок, це може бути футболка з веселим написом або його улюблені цукерки. 

Якщо у вас є час та бажання, то можете придумати щось особливе. Зробіть щось таке, щоб він був шокований від здивування.

2. Повсякденні романтичні знаки уваги

Ми  завжди намагаємося ощасливити тих, кого дійсно любимо, тому цей пункт не буде для вас проблемою, якщо ваш партнер вам дійсно дорогий. Просто намагайтеся зрозуміти, що може принести йому багато емоцій, зробити особливим і коханим. 

3. Приємні дрібниці

Ваша поведінка також важлива. Проявляйте знаки турботи. Може встати раніше та приготувати на двох сніданок, старайтеся цікавитися, що йому не вистачає в побуті. 

4. Готовність йти на жертви і безумовна любов

Мало хто вірить в безумовне кохання. Це коли ти любиш партнера попри все і ніякі його мінуси чи негаразди не впливають на це світле та щире почуття. В  коханні потрібно вміти йти на жертви. Ви – пара, ви стали одним цілим, тому партнер є вашим відбиттям.

Готовність відмовитися від чого-небудь, що вам подобається, заради щастя свого партнера — найщиріший спосіб сказати «я тебе люблю» без слів

5. Пам’ятайте важливі дати і збирайте більше нових спогадів

Спільні спогади – це те, що вас об’єднує. Якщо ви будете пам’ятати моменти, які важливі для вас обох, відстежувати важливі дати, то продемонструєте власному партнеру, що він вам не байдужий. Намагайтеся брати участь в усіх важливих подіях партнера.

Пошепки

Саме спільні спогади про приємні подорожі, свята, романтичні вечері залишаться у вашій пам’яті й допоможуть плекати світле почуття.

6. Демонструйте свою прихильність

Висловити своє кохання можна не лише за допомогою слів, а й вчинків. Романтичні жести допомагають зміцнити стосунки. Обнімайте його, дайте зрозуміти, що ви пишаєтеся ним та будете підтримувати в будь-якій ситуації.

Гуляйте за руки, поправляйте йому зачіску або просто в обнімку читайте книгу в кафе. 

7. Уважно слухайте

Люди, якщо закохані один в одного, не припиняють спілкування і діляться своїми найпотаємнішими страхами і бажаннями. Не заважайте партнерові висловити власну думку. Поважайте його погляди та приймайте точку зору.

Усі ми різні й заслуговуємо на те, щоб нас просто вислухали.

8. Будьте його опорою

Любов — це не тільки прив’язаність і романтика. Це ще і здатність один одного підтримати, бути разом, незважаючи ні на що. Щоб сказати «я тебе люблю» і своїми діями показати саме це, потрібно підтримувати свого обранця в скрутну хвилину, не засмутившись і не показуючи роздратування..

9. Поверніть довіру свого коханого

Головне в стосунках – довіра. Ви повинні довіряти один одному, а якщо ваш партнер не відчуває цього, не підтримує, то це найбільше розбиває серце. Ви повинні стояти один за одного горою.

Ні в якому разі не висловлюйте претензії чоловіку на публіці та не скаржтеся на нього подругам. Краще просто поговоріть з ним.

10. Веселіться якомога більше

Не будьте занадто серйозними, іноді потрібно відпустити момент та бути безтурботними. Якщо ви хочете обійняти його – зробіть це, не бійтеся власної внутрішньої дитини. Кумедні вчинки зроблять ваше життя романтичним та веселим.

Як ви висловлюєте свої почуття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector