10 речей, які виводять чоловіків з себе

Моя подруга — красива, розумна жінка, але досі не може знайти собі чоловіка.

Кандидати на це місце з’являються регулярно, однак ніхто на довго не затримується. Останній її чоловік прожив з нею не більше ніж місяць. В цей момент я старалася її заспокоїти та донести, що у суперечках винні двоє. Однак вона мене і слухати не стала, а у всьому звинувачувала останнього партнера. 

 Є певні речі у жінках, які чоловіки найбільше не люблять. Щоб не дратувати чоловіка, потрібно пам’ятати наступне:  

1. Інтим – це не зброя

Ні в якому разі не можна маніпулювати інтимними відносинами. Пам’ятайте, що незамінних в цьому плані немає, а стосунки з чоловіком точно погіршаться. 

2. Менше базікайте

Не лише жінки можуть ділитися своїми переживаннями, чоловіки також бувають балакучі, особливо, якщо їх слухають. Навчіться спілкуватися з партнером, цікавтеся його життям. Діалог — запорука успішних стосунків.

3. Не суньте ніс туди, куди вас не просять

Інколи жінки включають режим «матері» і своєю турботою просто не дають чоловікам набрати повітря в повні груди. Гіперопіка не доведе до добра. Чоловік — це рівноправний партнер,  а не дитина.

4. Будьте розумнішими

Жінки мають бути розумнішими у відносинах, до кожного чоловіка потрібно мати певний підхід. А от думка про те, що я «принцеса і нікому нічого не повинна» не дасть побудувати здорових стосунків. Чоловіки також намагаються вас зрозуміти, не перешкоджайте цьому. 

5. Не грайте в мовчанку

Натяки типу «здогадайся сам» або образи без пояснення причин виведуть з рівноваги будь-кого. Прорахувати хід ваших думок, коли ви ображені, чоловікові дуже складно – просто скажіть, у чому справа чи чого ви хочете.

6. Вмійте слухати компліменти

Занадто скромні дівчата також дратують чоловіків. Якщо він вам говорить комплімент, то хоче отримати справжні та щирі емоції, а не діалог: «Ти в мене така гарна сьогодні» – «Ой ні, я навіть не фарбувалася, і взагалі, не така вже й красива, ти мені лестиш». Такі слова просто вбивають будь-яке бажання говорити компліменти.

7. Будьте собою

Зараз вже не стильний штучний загар, губи-вареники, вії «лапки павука». Чоловіки для життя обирають природних та елегантних жінок, а не тих, що обирають вбрання в стилі «покажу все, що можна».

8. Не будьте схиблені на чистоті

Звичайно, підтримувати порядок вдома вам ніхто не забороняє. Але якщо ви навіть у вихідний день починаєте чоловікові давати список завдань — то він це не оцінить.  Почніть недільний ранок зі смачного сніданку та поцілунку, а не з вимог забрати шкарпетки з підлоги.

9. Не будуйте з себе царівну Несміяну

Депресивних та меланхолійних людей не любить ніхто. Не потрібно вередувати — це буде викликати в чоловіка постійне напруження. 

10. Не будьте пасивні

Не потрібно у всьому покірно погоджуватися, це відштовхує. Часто дівчата в надії сподобатися намагаються не перечити, не підозрюючи, що така поведінка має протилежний ефект і відштовхує. Навчіться висловлювати власні думки та захищати інтереси.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: