10 рис жінки, яку не захоче відпускати чоловік

Кожна друга жінка хоча б раз в житті переживала розставання з коханим чоловіком за його ініціативою. І якщо вам пощастило уникнути цієї долі, то, можливо, ви володієте цими рисами характеру. 

12 найважливіших якостей жінки, яку ні за що на світі не відпустить зі своїх обіймів успішний чоловік:

1. Розумна

Представники сильної статі з задоволенням готові вислухати ваші думки.

Це не означає, що тепер ви повинні носити з собою ваші червоні дипломи, пред’являючи їх чоловікам. Більш того, не варто постійно мудрувати і доводити свою правоту — він все ж лідер за своєю природою і може відчути, як ви тягнете ковдру на себе.

Цікава жінка приваблює чоловіків своїм розумом м’яко і ненав’язливо.

2. Жіночна

Тут не ідеться про зовнішність. У кожного чоловіка є свої ідеали краси. Це явище досить суб’єктивне. Догляд за собою та насолода своєю зовнішністю — основа жіночності. 

Для успішного чоловіка жіночність в його обраниці важлива у всьому: в одязі, в ході, в рухах, в голосі, в подачі себе. Любіть та балуйте себе, будьте ніжною та демонструйте свої жіночні риси характеру. 

3. Турботлива

Турбота для чоловіків така ж важлива, як і зовнішність. Якщо жінка проявляє цікавість до життя свого обранця, піклується про нього, він буде задоволений стосунками. Чоловіки в жінках шукають турботу і ласку — подаруйте їм це.

4. Любляча

Ключове значення в стосунках має любов. Кохання творить чудеса. Якщо чоловік не відчуває любові від партнерки, він не буде щасливим.

5. Енергійна і гнучка

Часто спільне життя перетворюється в сіру та монотонну буденність. потрібно бути енергійною та веселою, щоб вносити певну іскру у ваші стосунки. Подорожуйте, займайтеся цікавими справами — тоді не буде часу, щоб сумувати.

6. Готова йти на компроміс

Стосунки приречені, якщо два партнери дуже вперті. Потрібно вміти іти на компроміси. Тут не йдеться про те, що ви маєте у всьому слухатися чоловіка. Просто навчіться дослухатися до його думки.

7. Чесна

Успішний чоловік цінує в жінці чесність. І це стосується не тільки віку та наявності дітей.

Маленька брехня з часом може перетворитися в нестерпну голку у відносинах, яка буде заважати обом. Будьте чесні зі своїм коханим. Говоріть правду, відповідаючи на його питання.

8. Пристрасна

Життя, насичена пригодами, гострими відчуттями і пристрастю, варте того, щоб його прожити разом.

Збyджyйте свого чоловіка палкою пристрастю не тільки в лiжкy, але і у ставленні до всього в вашого спільного життя!

9. Цілеспрямована

Ви не маєте жити лише сім’єю. Займіться своєю справою, ставте собі цілі та досягайте їх. Тоді у чоловіка з’явиться до вас повага та ніколи не зникне інтерес. І тут не важливо, це мета стати великою актрисою, художницею, бізнес-вумен або ж найкращою на світі мамою.

10. Рідна

Ймовірно, найважливіша умова для довгих, міцних і щасливих відносин з коханим чоловіком – це спорідненість душ. Ви повинні відчувати один одного, як самого себе. 

Що б ви ще додали до цього списку?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: