10 шикарних фільмів про кохання, заснованих на реальних подіях

Про справжню щиру любов пишуть романи і знімають фільми. В основу деяких картин лягли реальні події, які не залишать байдужим нікого!

Десять цікавих фільмів про кохання, які засновані на реальних подіях:

«Їж, молися, люби»

«Їж, молись, люби» — це цікава екранізація автобіографії письменниці Елізабет Гілберт. Одного разу ця жінка раптом зрозуміла, що абсолютно нещасна, а її життя проходить даремно. Але вона вирішила не плисти за течією, а змінити щось. І почала Елізабет з себе.

Вона подала на розлучення і відправилася в захоплюючу подорож. Спочатку вона приїжджає в Італію і вчиться не тільки їсти, але і насолоджуватися їжею. Потім вона вирішує насититися духовно і їде в Індію, де вчиться молитися і досягати душевної рівноваги.

І, нарешті, в Індонезії вона знаходить не тільки гармонію, а й справжню любов. До речі, в реальному житті Елізабет і її коханий Жозе як і раніше щасливі разом і одружені.

«Колонія Дігнідад»

Цей фільм теж варто подивитися, адже в ньому розповідається про кохання двох молодих людей, журналіста Даніеля і його дівчини — стюардеси Олени, які випадково опинилися в центрі державного чилійського перевороту. Хлопця звинувачують у шпигунстві і після тортур відправляють в Дігнідад — колонію, з якої ніхто не повертався живим. Дівчина вирішує врятувати коханого і на добровільних засадах вступає в дивне суспільство.

Дівчині вдається знайти Даніеля, але вибратися з цього місця не так просто, особливо удвох. І все ж закохані готові на все, щоб знову знайти свободу і бути разом.

«Клятва»

Проникливий фільм про кохання, віру і цілеспрямованість. Ченінг Татум і Рейчел Макадамс грають Лео і Пейдж, які на річницю весілля потрапляють в аварію. На щастя, обидва  залишилися живі. Але Пейжд, яка вийшла з коми,  розуміє, що не знає чоловіка, який представляється її чоловіком і зізнається в любові. Він став для неї абсолютно чужим, а все те, що було пов’язано з ним, стерлося з пам’яті.

Але Лео не впадає у відчай і вирішує зробити все, щоб його кохана дружина згадала те, що пов’язувало закоханих. І йому вдається завоювати серце Пейдж вдруге. В основу цієї романтичної картини лягла реальна історія Крикіт і Кіма. Понад двадцять років тому через два місяці після одруження, дівчина прокидається після аварії, втрачає пам’ять і не може згадати все те, що трапилося з нею після знайомства з Кімом. Але йому вдається врятувати сім’ю і зробити дружину щасливою.

«Анна і король»

Любов цієї дивної пари не повинна була спалахнути, вона заборонена. І все ж сіамський король Монгкут і Анна Леонуенс закохалися. Він — владний і могутній правитель Сіаму, вона — примхлива жінка, що працює вчителькою при його дворі і навчає культурі та англійської мови його 39 дружин і 82 дітей.

Вона прекрасно розуміла, що не повинна відчувати почуттів до Монгкута, але нічого не могла з цим вдіяти, хоча всі її знали як сильну, характерну і розумну жінку. Анна Леонуенс насправді існувала і залишила мемуари, на основі яких Маргарет Лендон написала роман. Саме по ньому був знятий однойменний фільм.

«З Африки»

В основу цієї картини лягла біографічна книга письменниці з Данії Карен Бліксен. Слідом за своїм чоловіком вона переїхала до Кенії, щоб зайнятися бізнесом і знайти своє покликання. Але замість цього жінка, яка опинилася в самому серці Африки, знайшла любов — справжню і єдину.

З волі долі тут вона зустріла мисливця і мандрівника Дениса. Хоча у цих двох були різні погляди на життя, вони зрозуміли, що піти від почуттів не вийде. Між Денисом і Карен спалахнув роман, і ця красива історія була оцінена по достоїнству, навіть і кінокритиками. Фільм удостоївся одразу семи премій «Оскар», серед яких були нагороди за декорації і філігранну зйомку.

«Невидима жінка»

Це історія кохання англійського письменника Чарльза і Еллен Тернан — молодої актриси. Їхні почуття засуджували, адже йому було сорок п’ять років, а їй всього вісімнадцять. Але це не завадило Еллен і Чарльзу бути щасливими.

Заради неї він покинув сім’ю, а їх роман тривав довгих тринадцять років, поки письменник не пішов з життя. Але він забезпечив безбідне існування своєї коханої, внісши її ім’я в заповіт і залишивши їй спадок.

«Новий Світ»

Ця картина знята за книгами найголовнішого героя — капітана з Великобританії Джона Сміта, і він написав їх після повернення з Північної Америки. Туди він їздив підкорювати індіанців і завойовувати заселені ними землі, але знайшов щось більше — справжню любов, яка розвивалася на фоні неймовірної краси природи диких місць. І його коханою стала юна і красива індіанська принцеса Пакохонтас.

Ця красива історія зачепить серця і розповість про те, що коханні покірні не тільки всі віки, але і люди з різних верств суспільства. І зовсім не важливо, що між індіанським плем’ям принцеси і британцями, яких очолював капітан Джон Сміт, розгорівся справжній конфлікт.

«Всесвіт Стівена Хокінга»

Перераховуючи кращі і найромантичніші фільми про кохання, яке не знає перешкод і кордонів, варто згадати і цей, який зайвий раз доводить, що жінка, яка має сильні почуття, здатна на багато що і буквально готова на все. Стівен Хокінг — простий студент Кембріджського університету і поки ще талановитий учений. Він знайомиться зі студенткою філологічного факультету Джейн і закохується в неї.

Але щастя цієї пари не судилося бути довгим, адже незабаром Стівен розуміє, що не може контролювати власне тіло. У хлопця діагностують складне невиліковне захворювання, але Джейн не залишає його в біді. Навпаки, вона допомагає йому продовжити свої дослідження і стати заслуженим астрофізиком. У реальному житті у подружжя народилося троє дітей, але все ж через двадцять шість років спільного життя вони розлучилися, хоча, безсумнівно, прожили щасливе життя.

«Заборонене кохання»

Це непроста і заплутана історія про любовний квадрат, учасниками якого стали четверо молодих людей. Талановитий і чарівний поет Ділан Томас — перше кохання красуні Віри Філліпс. Але з волі долі ці двоє розлучаються, хоча через деякий час життя знову зводить їх. Але бути разом цим двом не судилося, адже Ділан встиг одружитися на чарівній і молодій Кейтлін.

Віра, бажаючи бути поруч з колишнім коханим, стає подругою його дружини. Розбавляє цю компанію її наречений, а згодом і чоловік Вільям Кілліком. Але чи зможуть ці четверо розібратися в собі і в своїх почуттях і зробити, нарешті, правильний вибір, не допустивши фатальних помилок і не розбивши серця один одному?

«Адмірал»

Ця історія розповідає про почуття Анни Тімірьової, роль якої виконала Ліза Боярська, а також Олександра Васильовича Колчака (його зіграв Костянтин Хабенський), який був полярним дослідником і офіцером військово-морського флоту, а потім став адміралом Росії.

Їх любов виникає в складні для Російської імперії часів, практично під час її краху. Цим закоханим судилося пройти через Громадянську війну і дві революційних, але їх любов міцна, як смерть. На жаль, Олександру Колчаку і його цивільній дружині Анні Тімірьовій не судилося бути разом, доля розпорядилася інакше.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: