10 шикарних фільмів, про які ви, швидше за все, ніколи не чули

Сьогодні я хочу поділитися з вами списком фільмів, які я рекомендую всім для перегляду. В ньому зібрані, як дуже добрі і світлі фільми, так і фільми, які змушують задуматися, а також фільми, які шокують. Але в одному я точно можу бути впевнений, кожен з цих фільмів заслуговує на особливу увагу.

1. Звірі дикого Півдня / Beasts of the Southern Wild, 2012

Химерна, десь казкова, але від цього не менш драматична історія маленької дівчинки Хашпаппі та її батька. Вони проводять свої дні, плаваючи в пошуках риби в якійсь подобі човна, зробленого з підручних матеріалів. Не маючи достатнього бюджету для дорогих комп’ютерних спецефектів, режисер створив один з кращих в візуальному відношенні фільмів останнього часу.

2. Крізь сніг / Snowpiercer, 2013

Філософський фільм режисера Пон Чжун Хо, знятий в чеських павільйонах, змонтований в Південній Кореї, розгортається в ритмі бойовика. Цивілізації прийшов кінець, на Землі новий льодовиковий період, а жалюгідні залишки людства сховалися в нескінченно довгому поїзді, який мчить крізь сніг навколо земної кулі, раз по раз, рік за роком. У цих вагонах вмістилося все найважливіше, в цих вагонах — все краще і все найгірше, на що здатні люди.

3. Френк / Frank, 2013

Дивна музична група, дивний лідер цієї групи, який нікому не показується без великої пластикової голови, і звичайний ірландський хлопчина, якого чомусь запросили грати в групі. Він ніяк не може зрозуміти, що відбувається навколо, не може розгадати Френка і спантеличений, чому група не цікавиться всесвітньою славою. І що цікаво: один з найпривабливіших акторів світу Майкл Фассбендер весь фільм змушений грати не обличчям, а крізь маску. На це точно варто подивитися.

4. Мікрокосмос / Microcosmos: Le peuple de l’herbe, 1996.

Це приголомшливо зняте документальне кіно про світ комах. Чудова операторська робота, що створює абсолютно фантастичну атмосферу: непрохідні нетрі трав’яних кущів, гігантські краплі роси, ірреальний світ.

5. Сцени з подружнього життя / Scener ur ett äktenskap, 1973

Шість сцен з життя Маріанни і Йохана про те, як люди познайомилися, одружилися, завели дітей, потім розлучилися і полюбили один одного. Це ґрунтовне дослідження життя пари виглядає цікавим, незважаючи на всю прозаїчність дії.

6. Натягнута тятива / Hwal, 2005

У фільмі Кім Кі Дука дуже багато музики і мало слів. Вони не особливо потрібні для того, щоб зрозуміти, про що ця красива і лірична драма. Старий рибалка кочує на човні по морю, з ним живе молода дівчина, яку він врятував давним-давно. Вони люблять один одного, незважаючи на різницю у віці, і хочуть одружитися, коли нареченій виповниться 17 років. Але одного разу на борт піднімається юнак-рибалка.

7. Нанук з Півночі / Nanook of the North, 1922

Документальний фільм про життя канадського ескімоса Нанук знятий ще на початку XX століття. Він багато в чому визначив розвиток документального кіно в усьому світі. Ескімоси в фільмі показані не зверхньо, ​​не з позицій «білої людини», а такими, якими вони самі бачать себе.

8. Іспит / Exam 2009

Цей фільм не відпускає, тримає в напрузі до самого кінця. І це при тому, що вся дія відбувається в одній кімнаті. Люди просто прийшли влаштовуватися на роботу, і їм потрібно відповісти лише на одне питання: на це у них листок, ручка і 80 хвилин.

9. Після життя / Wandâfuru raifu, 1998.

Що якщо після смерті не буде ні суду, ні раю, ні пекла, а тільки один-єдиний щасливий спогад? Вибираєш його і поселяєшся в ньому назавжди. Але як важко вибрати цей день!

10. За межею / The Fall, 2006

Голлівудський каскадер Рой і п’ятирічна дівчинка Олександрія рятуються від сумної реальності в казках. Там відбуваються неймовірні і героїчні події, але навіть в казку прориваються біль і страхи реальних героїв. Картина Тарсема Сінгха з’єднує яскравість казкового стилю і драматизм реалістичних творів.

I
Загрузка ...