10 сильних порад моєї бабусі

БАБУСЯ ЗАВЖДИ НАВЧАЛА МЕНЕ:

1. Ти ніколи не виховаєш дитину, як Гідну Людину, якщо сам поводишся, як тварина.

2. Не потрібно бути благородною з людьми, які взагалі цього не заслуговують. І не слід деградувати й опускатися до їх рівня, краще триматися осторонь покидьків.

3. Не терпи удари, завжди бий у відповідь! Себе треба захищати, але ні в якому разі не потрібно розпочинати бій першою!

4. Якщо річ має неприємний запах, вона буде тхнути по всьому периметру, не потрібно шукати там запах троянд. 

5. Ті люди, які задумаються про порятунок власної душі, зазвичай не потребують цього. А от ті, яким би краще варто подумати про порятунок душі, рятують завжди лише свої сідниці.

6. Чоловік не має права на тебе, поки він не взяв тебе заміж. Після одруження чоловік відповідальний за тебе, тому ти повинна бути його опорою та ДРУЖИНОЮ. Для тебе чоловік правий і ти повинна теж відстоювати його думку перед усіма, можливо, зі сковорідкою у руках. 

7. Рівень життя від погоди та настрою залежить лише у психічно нездорових людей. Вони часто перекладають відповідальність на атмосферний тиск, пору року та нового президента. А от нормальні та здорові люди беруть життя в свої руки.

8. Не потрібно тримати зла на ворогів, але й тримати ворогів біля себе теж не треба. 

9. Коли почуєш від чоловіка фразу «Я хочу, але не можу», відправляй його до лікаря, нехай він йому свої симптоми описує.

10. Потрібно приносити користь навколишньому середовищу, адже це ознаки гідної людини, а от нікчеми, окрім себе і самовираження, нічого більше не демонструють.

Чи згодні ви з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector