10 стильних порад для дівчат та жінок будь-якого віку

Є деякі правила, які допоможуть вам завжди мати стильний та актуальний зовнішній вигляд. 

1. Не афішуйте свій вік.

Не потрібно розповідати вже на першій зустрічі, скільки вам років. Правильний стиль допомагає “скинути” зайві роки, тому в очах інших ви будете значно молодші. 

2. Не ховайте свої ноги, якщо вам є що показати.

Не приховуйте свої переваги і не думайте про вік, спробуйте частіше одягати короткі сукні. 

3. В щоденних образах використовуйте мініатюрні сумки. 

Зменшіть частоту використання великих сумок з надмірною кількістю непотрібних речей. Найкращими є моделі середнього розміру на ланцюжку. Не використовуйте лакові варіанти, оскільки вони частіше забруднюються. 

4. Речі повинні коригувати вашу фігуру.

Моделі, що «витягують» силует, є найактуальнішими, це, зокрема, штани, що відкривають щиколотки.

5. Не захоплюйтеся дизайном нігтів.

Зараз в тренді – природність й лаконічність, тому віддавайте перевагу класичним відтінкам манікюру: беж, пудра, бордо. При цьому краще відмовитися від надмірних дизайнів, оскільки це лише здешевлює вигляд. Безпрограшний варіант – нюдовий манікюр. 

Пошепки

6. Обирайте «правильні» джинси.

Зверніть увагу на джинси темно-синього кольору, цупкі, з якісної тканини. Фасон потрібно обирати відповідно до типу фігури. 

7. Створіть власний базовий гардероб.

Кожна жінка повинна мати базовий гардероб, який складається з простих та завжди актуальних речей. Нехай у вас в шафі завжди буде місце для маленької чорної сукні, білої сорочки, синіх джинсів, якісного пальта та декілька водолазок.

8. Не завжди потрібно брати до уваги тренди й моду.

Тренди – це спосіб, який допомагає нам завжди мати стильний вигляд, однак тут варто звернути увагу на особливості власного типажу, типу фігури. Інколи краще обирати класику, строгий силует якої видовжить ріст, ніж леопардовий принт, що додає об’єму.

9. Знайте міру в макіяжі.

Щоденний макіяж має бути практично не помітним, для цього використовуйте нюдові відтінки помад та тіней, не наносьте велику кількість тонального засобу, краще використовувати пудру. Додайте ще сюди ніжні рум’яна, блиск для губ й отримаєте максимально природний образ/

10. Полюбіть себе.

Краще купити одну якісну і дорогу річ, ніж безліч непотребу. Це стосується парфумів, косметики та одягу. 

Ви згодні з цими порадами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector