10 стрижок, які виглядають бездоганно як з укладкою, так і без неї

Ритм сучасної жінки – це безпереривна активність, яка вимагає швидких темпів. Звичайно, що економія часу у цьому випадку не буде зайвою. Саме тому особливою популярністю серед прекрасної половини людства користуються певні види стрижок, які не вимагають складних маніпуляцій. Достатньо лише помити голову, а укладка не обов’язкова. 

1. Трендовий боб.

Цей варіант підійде жінкам будь-якого віку. Його довжина та силует залежать від типу обличчя та структури волосся. Також можна експериментувати з асиметрією чи багатошаровістю.

2. Каскадна стрижка. 

Він підійде для власниць різної довжини волосся. Каскад додає зачісці об’єму, навіть якщо пасма рідкі й тонкі. Кучерявим дівчатам потрібно звернути особливу увагу на цей вид стрижки. 

3. Класичне каре. 

Каре – це чудовий варіант для власниць прямого волосся. Варто підібрати комфортну довжину, а також подумати про гривку. Ця стрижка підкреслить витонченість обличчя і додасть вашому образу стильного вигляду.

4. Піксі.

Якщо ви любителька експериментів і яскравих образів, тоді ця стрижка для вас. Зараз піксі дуже популярна. Можна спробувати ультракоротку або стримано-коротку довжину волосся. Також до цієї стрижки чудово підійде подовжена гривка.

5. Елегантна рапсодія.

Якщо вам не хочеться втрачати свою довжину, але ви готові до змін, тоді цей варіант для вас. Суть стрижки у формуванні не дуже помітної різниці між основною довжиною і верхівкою. Рапсодія буде личити власницям прямого і кучерявого волосся. 

Пошепки

6. Стильний гарсон.

Ще один сміливий тип стрижки. Він додає елегантності і обов’язково виділить вас з натовпу. Гарсон – стильний варіант короткого волосся.

7. Експерименти з гривкою. 

Будь-яку стрижку можна урізноманітнити та освіжити гривкою. Лише підберіть необхідну форму, довжину і техніку виконання. 

8. Рівний зріз.

Прямий зріз чудово підійде для здорового волосся. Він охайно виглядатиме і буде підкреслювати вашу елегантність. Важливо регулярно оновлювати зріз, щоб не було посічених кінців. 

9. Зачіска по-французьки.

Ця стрижка непомітно відростає. Вона підійде тим дівчатам, які не мають часу на численні походи у салони краси. 

10. Подовжена драбинка.

Цей стильний варіант, який стане окрасою прямого та кучерявого волосся. Важливо, щоб його довжина не була коротше середньої. Тоді стрижка буде мати природній та охайний вигляд.

А про яку стрижку ви мрієте, але не наважуєтеся зробити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector