10 суперздібностей мікрохвильової печі, про які ви не знали

Перші мікрохвильові печі надійшли в продаж ще в 50-х роках минулого століття, а на українських кухнях почали з’являтися з початку 90-х. Зараз мікрохвильовки є майже в кожній квартирі або в офісі, але використовувати всі їхні переваги багато так і не навчилися досі. 

Для вас ми підготували 10 способів використання мікрохвильової печі, які точно знадобляться.

Приховані можливості мікрохвильовки

  1. Швидко очистити часник. Помістіть зубчик часнику на 15 секунд в мікрохвильовку. Після цього лушпиння відійде, як за помахом чарівної палички.
  2. Врятувати зачерствілий хліб. Оберніть черствий хліб вологим рушником або паперовою серветкою, а потім поставте в мікрохвильову піч на 20 секунд.
  3. Швидко вичавити сік. Потримайте фрукти, які збираєтеся пустити на сік, протягом всього 10 секунд в мікрохвильовій печі, щоб вони віддали в рази більше рідини.
  4. Закуска з горіхів. Будь-які горішки та насіння можна швидко обсмажити в мікрохвильовці. Покладіть їх на тарілку, додайте декілька крапель оливкової олії та грійте на максимальній потужності приблизно хвилину.
  5. Розм’якшити цукор. Після довгого зберігання цукор має здатність перетворюватися в одну грудку. Щоб повернути його в первісний стан, поставте в мікрохвильову піч на 25 с.
  6. Дати тісту підійти. Місткість з дріжджовим тістом накрийте рушником та помістіть в мікрохвильову піч на 3 хвилини. Потім залиште його постояти ще на 3 хвилини, і знову нагрійте протягом 3 хвилин. Після цього залиште на 6 хвилин. За цей час ваше тісто збільшиться вдвічі.
  7. Очистити овочі. Перед очищенням помістіть овочі на декілька секунд в мікрохвильову. Після цього їх буде набагато легше очищати.
  8. Нарізати цибулю без сліз. Щоб позбавити себе від зайвих сліз під час нарізання цибулі, обріжте її по краях і покладіть в мікрохвильову піч на 30 секунд. Після цієї процедури подразнення не буде.
  9. Приготувати хрусткий бекон. На тарілку помістіть паперовий рушник, а зверху поставте скибочки бекону один шаром. Помістіть в мікрохвильову піч. Час приготування залежить від товщини скибочок.
  10. Замочити бобові. Залийте бобові водою та поставте в мікрохвильову піч на 10 хвилин при середній потужності. Цей процес повністю заміняє попереднє замочування.

Просто-таки дивно, на що здатний цей прилад.

Ви знали про такі способи використання мікрохвильової печі?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: