10 сильних фільмів про жінок, які стали прикладом для наслідування

Жінки помилково вважаються слабкою статтю. Насправді вони мужні, відважні і здатні на великі подвиги. З критичними ситуаціями вони можуть впоратися не гірше, ніж чоловіки. Це викликає захоплення, тому не дивно, що ці 10 фільмів присвячені саме їм. 

1. «Подвійний прорахунок»

Сюжет цього фільму вкотре нагадує, що доля – це непередбачувана річ. Одна подія може змінити людське життя і розвернути його на 180 градусів. Саме це сталося з головною героїнею, яка раптово стала обвинувачуваною в одному злочині. Щоб довести свою невинність, їй доведеться подолати багато труднощів. 

2. «Мемуари Гейші»

Гейші – це жінки, які мають стати окрасою вечора в чоловічій компанії. Однак вони не пропонують фізичних утіх. Їхня мета – надихати своєю красою й розумом. Історія цього фільму розповідає про життя дівчини, яка народилася в бідній сім’ї. Їй вдалося не лише опанувати мистецтво гейші, але й принести користь на рівні держави. 

3. «Солдат Джейн»

Сюжет цієї стрічки розповідає про історію солдата Джейн, дівчини, якій першій вдалося пройти підготовку спецназівців. Це важка школа виживання, яка під силу лише найсильнішим і найвитривалішим. 

4. «Залізна леді»

Ця жінка викликає захоплення і повагу багатьох людей. Маргарет Тетчер, ставши прем’єр-міністром Великобританії, змогла довести, що жінкам все під силу. 

5. «Невидима сторона» 

Ця жінка – справжній приклад для наслідування. У неї успішна кар’єра і чудова сім’я. Та це не позбавило її людяності і доброти. Зустрівши незнайомого хлопця, вона змогла побачити в ньому талант і допомогти йому стати чемпіоном.

Пошепки

6. «Життя в рожевому кольорі»

У кінострічці розповідається про життя Едіт Піаф. Жінка пережила як моменти злету, так і болючі падіння. Та ніщо не змогло завадити їй стати легендою. 

7. «Тривожний виклик» Холлі Беррі в ролі оператора служби порятунку Джордан Тернер.

Джордан Тернер – професіонал своєї справи. Вона працює оператором служби порятунку. Одного разу вона не змогла врятувати дівчину, яка дзвонила з проханням про допомогу. Після пережитої травми, жінка перейшла на роботу наставника. Та якось зателефонувала дівчинка, життя якої залежить лише від Джордан. 

8. «Малена»

Головна героїня фільму втрачає чоловіка на війні. У її житті починається складний період, адже через свою неймовірну вроду вона змушена страждати. Жінки заздрісно її обговорюють, а чоловіки уникають, щоб не злити своїх других половинок. Дочекатися допомоги немає від кого. Та жінці все ж вдається пройти цей шлях з високо піднятою головою. 

9. «Крихітка на мільйон доларів»

Меггі має мету – стати чемпіонкою в боях без правил. У цьому їй допомагає її вірний тренер. Дівчині доведеться подолати багато труднощів, щоб здобути омріяну перемогу у вирішальному бою. 

10. «Прислуга»

Події розвиваються у 60-х роках минулого століття. Дівчина мріє стати журналісткою. Для того, щоб отримати роботу, вона пише книгу. Героїнею її розповіді стає темношкіра жінка, яка працює прислугою в білих людей. 

А який фільм вас зацікавив найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector