10 тривожних ознак, що втомилось не тіло – втомилася ваша душа

Будь-який емоційний стрес не проходить безслідно, особливо, коли проблеми просто навалюються на нас з усіх сторін. Здавалося, вже все налагоджується, але життя сміло підкидує нові «сюрпризи». І тоді тривале напруження призводить до того, що у нас просто не залишається сил, ми перегораємо і втрачаємо інтерес до всього.

Саме в такі періоди нам потрібне зцілення. Наше тіло може й не отримувати фізичного навантаження, але душа втратила енергію й наснагу до життя. Просто немає бажання прокидатися вранці й рухатися далі. Сьогодні ми вам розповімо, як зрозуміти про те, що у вас втомилася душа…

Ось 10 ознак того, що ваша душа виснажена:

1. Протягом дня все, що ви хочете зробити, це відпочити і прилягти.

Ви заспокоюєтеся лише під час сну. Вранці вам важко проснутися, а вночі — заснути важко. Сон не спокійний й ви часто прокидаєтеся. Не рідко ще можуть снитися кошмари. 

2. Ви відчуваєте хворобливі відчуття по всьому тілу.

Душевне занепокоєння призводить і до змін у фізичному тілі. Спершу навіть може здатися, що ви захворіли. Зазвичай напруження супроводжується головним болем, запамороченням, проблемами з травленням. 

3. Коли у вас хтось запитує, чи з вами все добре, ви не знаєте, що відповісти, адже самі не розумієте, що з вами відбувається.  

Життя продовжується, все йде звичним ладом, але у вас всередині відбувається буря емоцій і ви не може зрозуміти причину цього шквалу. Ви не знаєте, що саме вас засмучує, і тому просто не можете покинути цей стан. Вибудовується замкнене коло, яке ще більше заганяє в депресію. 

4. Ви часто відчуваєте себе розбитим і дезорієнтованим.

Ваше тіло та розум дисбалансовані й не працюють синхронно, тому і вчинки неорганізовані. 

5. Всі ваші емоції посилюються.

Ви дуже гостро реагуєте на будь-які зовнішні подразники. Спостерігаєте агресивність за собою й в мить можете засмутитися. Емоції заважають вам приймати логічні та раціональні рішення, а серце просто вистрибує з грудей. 

6. У вас часто відбуваються панічні атаки, а стосунки з іншими людьми стають токсичними. 

7. Ви розумієте, що ніхто вам не може допомогти й відчуваєте себе дуже самотніми.

8. Ваш розум заповнений думками про несправедливість, ревність і образу, які просто отруюють вас всередині. 

9. Ваше тіло ослаблене.

Навіть звичайні щоденні турботи стають для вас непосильними. Спортзал чи прогулянки, які раніше приносили вам задоволення, зараз вас лише вимотують.

10. Ви часто відчуваєте себе засмученими і невпевненими.

Все це свідчить про емоційне виснаження. Саме зараз потрібно взяти себе в руки, щоб не допустити затяжної депресії.

Приділіть час своїй душі. Займіться тим, що раніше вам приносило задоволення. Складіть список емоційних ресурсів — дрібнички, які давали вам можливість забути про щоденні турботи. Це може бути перегляд комедійного фільму, смачна кава чи нові покупки.

Вимкніть телефон та почніть робити те, що ви написали у цей список. Спробуйте зайнятися медитацією. Чудово допомагає зміна середовища, тому відправтеся в невеличку подорож. Навіть поїздка в сусіднє місто допоможе вам розвіятися.

Купіть ароматичні свічки й наберіть теплу ванну. Спробуйте піти на масаж, який принесе вам точно масу задоволення. Цей список можна продовжувати до нескінченності. Просто головне зрозуміти, що сидіти склавши руки — не вихід. Щодня змушуючи себе робити щоденну роботу, ви ще більше виснажуєтеся.

Спробуйте відключити розум та вловити хвилинки насолоди, які допоможуть вам вийти з цього стану. 

Уникайте негативних думок і негативних розмов. Перестаньте критикувати себе. Знайдіть баланс своєї енергії.

Чи були ви колись у схожому стані?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: