10 улюблених актрис СРСР, у яких не було дітей

Головні героїні нашої сьогоднішньої добірки так і не змогли дізнатися, як це — бути мамою. Для когось це було усвідомленим рішенням, інші ж просто не змогли в силу медичних показань. Однак це не означає, що їх життя прожите даремно. Адже ці легендарні жінки залишили слід в історії, ставши кумирами кількох поколінь.

Лія Ахеджакова

Всіма улюблена Вірочка зі «Службового роману» була заміжня тричі, проте жодному зі своїх обранців вона не народила дитину. Те стосунки не складалися належним чином, то не було часу через кар’єру. Зараз Ахеджакова проживає з третім коханим чоловіком, разом з яким вони займаються садівництвом.

Наталя Гундарєва

Як і перша наша героїня, Наталія тричі ходила під вінець. Про те, щоб народити, актриса всерйоз задумалася лише в 38 років, однак лікарі не змогли допомогти їй виконати мрію. З чуток, до проблем зі здоров’ям привела раніше зроблена операція.

Тетяна Дороніна

Тетяна усвідомлено відмовилася від того, щоб стати мамою, незважаючи на те, що у неї було п’ять шлюбів. Перший чоловік актриси не зберігав їй вірність і сім’я розпалася. Після розлучення Дороніна дізналася про те, що чекає дитину, але перервала вагітність. А далі на перше місце вона ставила кар’єру, і для дітей в такій ситуації немає ні часу, ні сил.

Люсьєна Овчиннікова

Люсьєна двічі перебувала в довгих відносинах, а в 1962-го року, вперше офіційно вийшла заміж за Валентина Козлова. Разом пара прожила щасливих 32 роки, але діток так і не народили. До слова, чоловік і дружина залишили цей світ в 1990-му році, з різницею всього в чотири місяці.

Ізольда Ізвіцька

Кінодіва перебувала в щасливому, як їй здавалося, шлюбі з актором Едуардом Бредуном. Але в 60-х чоловік кинув її. Приблизно в цей же час кар’єра Ізольди пішла на спад. До того ж, вона дуже переживала через діагноз, який їй поставили лікарі — безпліддя.

На грунті всього цього Ізвіцька впала в депресію. Вона припинила спілкуватися з друзями, почала вживати алкоголь, а незабаром перестала виходити на вулицю навіть за продуктами. Єдиною її їжею були сухарі. Актриса померла в 1971-му році від голоду. А найстрашніше — знайшли її тільки через тиждень після смерті.

Фаїна Раневська

Фрази цієї великої жінки розхапали на цитати, а багато її перлів досі не втратили актуальності. Однак в особистому житті Фаїни Георгіївни було не все так гладко. Діва жодного разу не було заміжня і так і не відчула радість материнства. Причиною своєї самотності Раневська називала те, що чоловіки, які подобаються їй, не звертають на неї уваги, і навпаки.

Тетяна Пельтцер

У житті Тетяни трапилася велика трагедія. Коли помер Сталін, вона якраз чекала дитину. Але на похоронах радянського вождя була величезна тиснява, в якій Пельтцер сильно штовхнули в живіт. Через це у актриси трапився викидень, після якого вона більше не могла мати дітей.

Майя Плісецька

Великий талант вимагає великих жертв. Заради кар’єри Плісецька усвідомлено відмовилася від материнства. На першому місці в її житті завжди був балет.

Рина Зелена

Рина була одружена двічі, але дітей ні в одному з шлюбів так і не з’явилося. Однак про те, що таке материнство, їй все ж вдалося дізнатися — у другого чоловіка актриси було двоє синів.

Любов Орлова

Актриса усвідомлено вибрала такий шлях. Дітей вона мати не хотіла і ніколи цього не приховувала. Після декількох абортів Орлова поставила собі спіраль. Для простих жінок тих років це було чимось зі сфери фантастики.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: