10 висловів Барбари Стрейзанд, які повернуть вас до життя

Барбара Стрейзанд – не просто відома актриса, вона надзвичайна жінка, яка надихає мільйони. Їй вдалося зробити неймовірне, довести суспільству, що зовнішність – не головне, а справжня краса людини – ллється зсередини.

Усе своє життя Стрейзанд надихала інших. Кінострічки з її участю – стали культовими, їх обожнюють. А вислови актриси розбирають на цитати. 

10 цитат Барбари Стрейзен, які надихають:

1. Не народись гарною – і досягнеш успіху.

2. Бездоганність має мати незначний недолік. Тому, що усе ідеальне позбавлене життя та нецікаве.

3. Я приїхала в Голлівуд, не встановивши нові зуби, не змінивши форму носа та ім’я. Це дає мені переваги.

4. Вдома я ходжу в одному й тому ж одязі, мене не цікавлять прикраси, не вдягаю штани, що звужують талію. Я люблю, щоб мені було комфортно. Є значно важливіші речі, аніж зовнішня складова.

Пошепки

5. Людина цікава лише тоді, коли вона в гармонії із собою. Я збагнула, що варто вірити собі, бути тією, хто ти є і робити те, що ти маєш робити так, як варто це робити.

6. Сьогодні чоловіка вважають джентльменом, якщо він перед поцілунком виймає з рота сигарету.

7. Ніхто не має права вказувати людям, кого їм любити.

8. Чому жінка десять років сумлінно намагається змінити звички чоловіка, а тоді жаліється, що він вже не та людина, за яку вона вийшла?

9. Життя надто коротке, починайте з десерту.

10. Думки про те, що наближається критичний вік – 40,50,60, викликають депресію. Яка різниця, скільки тобі років? Ти прокинувся і це чудово! За кожен день варто дякувати Богові. Якщо ти боїшся днів народжень, навіщо взагалі жити?

А вам подобається Барбара Стрейзанд?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector