10 згубних звичок, які руйнують вашу психіку. Може, пора щось змінювати?

Депресія та поганий настрій — це наслідок багатьох чинників, які впливають на нас протягом дня. 

Фінансові труднощі, проблеми в стосунках з близькою людиною, постійні невдачі… Проблеми та незгоди руйнують нашу внутрішню стабільність, згодом лише маленька неприємна ситуація може вивести нас з рівноваги.

Потрібно налаштувати себе на позитив та менше звертати увагу на негаразди. Ніхто нам не допоможе у такій ситуації, все в наших руках. 

Як перемогти депресію:

1. Перестаньте ходити з опущеною головою

Останні дослідження стверджують, що люди, які постійно сутуляться та опускають голову вниз під час ходьби більш схильні до депресивних станів. Завжди ходіть з високо піднятою головою, і нехай бандаж  біль та проблем не позбавлять вас впевненості в собі. 

2. Інстаграм – це всього лише засіб спілкування

Постійне фотографування може мати негативний вплив на психіку людини. Люди намагаються створити ідеальний образ свого життя та закидують чарівні фото в інтернет. Ми спостерігаємо за ідеальним світом, який позбавлений будь-яких недоліків і втрачаємо реальність. Навчіться насолоджуватися тим, що є у вас тут зараз. 

3. Досить бути жертвою!

Чим більше ви жалієте себе, тим частіше з вами стаються неприємності. Люди будуть бачити вашу слабкість, і охоче використовуватимуть її у власних цілях. Якщо хтось вас ображає або принижує на роботі, є сенс не мовчати про це. 

4. Рухайся

Ніщо так не зменшує можливість розвитку депресії, як фізична активність. Гормони щастя виділяються саме під час навантажень на тіло. Чим більше ви рухаєтеся, тим ваш внутрішній світ більш гармонійний, нервова система починає стабільно працювати.

5. Не відкладайте на потім

Перестаньте відкладати важливі справи та питання. Вони все одно будуть вас турбувати до моменту вирішення. Все це викликає постійне напруження та стрес, які накопичуються та призводять до поганого настрою. Замість того, щоб думати про майбутні звершення, просто візьміть і зробіть зараз. 

6. Розірвіть нездорові стосунки

Перестаньте спілкуватися з людьми, з якими ви не відчуваєте себе щасливими. Якщо ваше оточення формує у вас хибну думку про себе, вселяє недовіру до світу та знищує вашу самооцінку, цьому потрібно покласти край. Не дозволяйте іншим позбавляти вас можливості бути щасливою людиною.

7. Радійте

Гумор – порятунок від маленьких прикрощів. Перестаньте сприймати життя занадто серйозно. Дивіться веселі передачі, смійтеся від душі з друзями. Відмінні жартівники – діти, самі того не підозрюючи, вони видають геніальні смішні репліки. Чим більше сміху в вашому житті, тим світліше воно стає. 

8. Сон впливає на все

Обов’язково спіть достатню кількість годин. Лише тоді ви будете відчувати внутрішню силу та енергію. Постійна втома не дозволяє виконувати всі заплановані справи, а це викликає нав’язливі думки та стрес. Спіть вдосталь. 

9. Знаходьте час, щоб побути на самоті

Щоденна рутина, сім’я, діти, люди, яким постійно від вас щось потрібно … Це позбавляє вас можливості побути наодинці з собою. Знаходьте час для себе, бувайте на самоті, хоча б пів години на день. Це дуже важливо для здорової психіки, адже тільки тоді ви по-справжньому заспокоюєтеся, внутрішньо.

10. Вимикайте мобільний

Гаджети, соціальні мережі не дають нам спокій з дня в день. Потрібно віддавати перевагу реальному спілкуванню з людьми. Ваша психіка буде більш врівноваженою, якщо ви зменшите використання смартфонів та інших девайсів.

Всі ці поради допоможуть вам віднайти внутрішню гармонію.

У вас часто буває поганий настрій?

U2
Загрузка ...