10 жіночих фішок, від яких будь-який чоловік втрачає голову

Жінки завжди помиляються в тому, що дійсно потрібно від них чоловікам. І діло тут взагалі не в стрункій талій, пружних сідницях чи покірності. Ось що дійсно потрібно справжньому чоловіку: 

1. Що б не трапилося, пам’ятайте, що ви – жінка

Жінки — емоційні натури, і часто це грає проти них. Занадто часті істерики, вияснення стосунків — ось це дійсно відлякує і дратує будь-якого чоловіка. Часто жінки в пориві гніву можуть наговорити зайвого та образити коханого, а потім за це дуже соромно. Тому не втрачайте свою гідність, щоб не трапилося. В екстремальних ситуаціях навчіться зберігати спокій.  

2. Завжди залишайте місце для маленької таємниці

Залиште у стосунках місце ініціативі чоловіка. Вони — істинні завойовники, у яких спалахує вогонь перед чимось незвіданим. Не відкривайтеся чоловікові повністю, а зберігайте загадку. Якщо чоловік не телефонує після першого побачення, не потрібно одразу слати йому 100 повідомлень. Трішки гордості на початку стосунків не помішає. Якщо ви робите щось зі своєю шкірою або волоссям, надавайте тільки результат. Залишайтеся загадкою, яку хочеться постійно розгадувати. 

3. Не бійтеся залишитися на самоті

Не бійтеся втратити чоловіка. Звичайно, розставання усім приносить біль, але коли жінка одержима чоловіком, боїться проводити без нього час, то часто може стати об’єктом маніпуляцій. Чоловік має зрозуміти, що ви можете чудово себе почувати і без нього, тоді він буде дарувати вам максимум уваги. 

4. Ставтеся до себе з повагою

В стосунках потрібно вміти поважати себе, лише тоді відповідно до вас буде ставитися чоловік. Звичайно, у відносинах потрібно вміти іти на компроміси, але це не повинно стосуватися людської гідності. Якщо ви жертвуєте власними інтересами заради збереження стосунків, їх слід припинити. 

5. Зберігайте дистанцію

Не біжіть до чоловіка за першим його покликом. Так він лише буде втрачати інтерес. Не забувайте, що чоловіки люблять завойовувати те, ще не до кінця належить їм. 

6. Не включайте матусю

«Ти поїв, ти не голодний, тобі не жарко/холодно, тобі допомогти?» – так кажуть матусі, а не кохані жінки. Якщо ви хочете просто знищити власні стосунки — станьте для чоловіка матір’ю. Як  тільки ви проявляєте занадто багато турботи, чоловік автоматично виключає свою мужність. Хочете пристрасті — будьте рівноправними партнерами!

7. Розмови про серйозні стосунки на перших побаченнях – табу

Жінки, у яких на лобі написано «хочу заміж», які малюють на перших побаченнях картини ідеальних стосунків, викликають у чоловіків панічний страх. Заспокойтеся, ваше від вас нікуди не дінеться. Насолоджуйтесь відносинами на тому етапі, на якому вони зараз знаходяться. 

8. Не порівнюйте себе з іншими

Ні в якому разі не слід порівнювати себе з попередніми партнерками чоловіка. Достатньо того, що він зараз з вами. Значить він обрав саме вас, а не попередніх жінок. Любіть себе.

9. Розкутість

У багатьох жінок є блоки та комплекси, які заважають нормально розвиватися в стосунках. Чоловіків це більше відштовхує, ніж вади вашого тіла. Просто розслабтеся і навчіться отримувати задоволення. Про це думаєте тільки ви, хоча зосередитися слід зовсім на іншому! Будьте жіночною, ніжною і тендітною, тоді вашому чоловікові буде хотітися вас оберігати і плекати. 

10. Пам’ятайте про компліменти

Чоловікам теж подобається, коли їм приділяють увагу. Звичайно, спершу ви можете вичікувати першого кроку від нього, але надалі це не завжди повинен робити він. Дайте йому зрозуміти, що він бажаний та жаданий, і ви самі здивуєтеся, як зміниться ставлення партнера до вас. 

Чи згодні ви з цими правилами?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: