10 жіночих історій про чоловічу жадібність

Скільки ви знаєте чоловіків-скнар?

 Хто вони, по-вашому: персонажі з казок, може герої смішних анекдотів або все ж реальні персонажі? Давайте розбиратися. Пропонуємо ознайомитися з реальними історіями про реальних жаднюг.

1. «Мій колишній хлопець був реальним жлобом! Тому — колишній. Коли ми з ним вирішили розлучитися, він наказним тоном попросив повернути все ним подароване. Гаразд, подумала я, поверну. Але мене вбило те, що йому потрібно було віддати навіть листівку з Днем народження, де він написав мені вірш. Я довго рилася у своїх речах, поки, нарешті, знайшла її. Ось нахаба!»

2. «А у мене якось був хлопець, жадібний до їжі. Одного разу ми прийшли в ресторан, замовили поїсти. І поки чекали їжу, мій хлопець постійно говорив, і говорив, і говорив. А коли нам принесли наше замовлення, він обірвав свою історію на півслові і почав наминати все за обидві щоки, не піднімаючи голови. Я думала, лопну від сміху, а він, здавалося б, навіть і не помітив цього. Так був одержимий їжею».

3. «Чоловік мій — скнара-егоїст! При чому, рідним же дітям скупиться. Пішли ми в супермаркет, накупили продуктів, а він купує шоколадні батончики і до ранку їх всі з’їдає. Діти вранці прокидаються в надії заточити солодке, а від нього вже й слід прохолов. Вони на нього за це ображаються. А ще він може в кафешках зубочистки забирати і серветки. Хіба не скнара?».

4. «Мені ось цікаво, це тільки мені трапляються чоловіки, які напередодні будь-якого свята, затівають сварку? Зате після свят йдуть миритися, але без подарунка — адже свято було вчора. Мені вже три таких попалося. Прикро».

5. «Запросив мене якось мій хлопець в парк. Це у нас було третє побачення, романтика. Але, блін, запросив він ще і свого друга. Думала, може, побоюється мене. Ну, йдемо ми, значить, балакаємо про те, про се. Тут перед нами намет з морозивом вимальовується. Мій дивак бере мене за руку, і просить додати йому трохи грошей, а то, мовляв, на два ріжки не вистачає. Ну, я і дала, дурепа. Цей дурень купив одне морозиво собі, друге — жінці свого чоловіка, а мені запропонував лише разок лизнути».

6. «Дівчата, жадібність мужиків — це хронічний діагноз. Коли мені було 17 років, я дружила з хлопчиком з багатої сім’ї. І покликав він мене якось на світанку на побачення. Ми цілий день пішки бродили, де тільки можна. До вечора я страшенно втомилася і сильно хотіла їсти. Але, зважаючи на свої хороші манери, мовчала. Першим не витримав мій шлунок, він протяжно забурчав. Мій кавалер додумався запитати, чи не хочу я їсти. Я закивала головою. Ми поїхали до нього додому. Завів він мене у свої покої і запитав, мовляв, води мені або соку. Я від розгубленості сказала, що мені все одно. Він вийшов, і хвилин через 15 повернувся. Його рот був забитий чимось, і він це все посилено пережовував. Мені лише склянку води простягнув за цілий день!».

7. «На мій День народження зібралося багато народу. Всі почали дарувати подарунки. І хлопець мій, демонстративно презентував мені величезну коробку з великим червоним бантом. Я, природно, подарунки відкривати почала після свята наодинці. Відкриваю я його величезну коробку, а там на дні лежить найдешевша шоколадка. Виявилося, він просто хотів показати всім, який він, типу, крутий».

8. «Якось на день закоханих мені хлопець подарував коробку цукерок. Ми її відкрили, і він сам її всю топче. Так неприємно було, до сих пір не можу забути».

9. «А у мене був кадр, дарував мені квіти, зірвані на сусідній клумбі, а потім гроші позичав. Якось була у нього вдома, і побачила зошит із записами про те, скільки грошей він позичив. Виявилося, що квітами з клумби він мені борги повертав».

10. «Перший раз ночувала у свого хлопця. Вранці прокинулася, пішла у ванну зуби чистити, взяла «Lacalut». Він побачив, забрав пасту, і каже, типу, візьми іншу, це моя. Дав мені дешеву».

Любі жінки, пам’ятайте, що жадібність чоловіків — не лікується! Обходьте такі екземпляри стороною!

Вам відомі схожі історії, пов’язані із жадібністю чоловіків? 

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: