10 жіночих вчинків, які змушують чоловіка відчувати себе мужнім

Чоловіки поділилися з нами деякими моментами з життя, в яких вони відчувають себе більш мужньо. Отже, ми також вирішили це перелічити: 

1. Коли він за кермом, а вона спить поруч.

«Коли я за кермом, а поруч спить моя кохана з донькою, я розумію, що їхнє життя в моїх руках. Вони довіряють мені, і тоді відчуття відповідальності просто не покидає мене. Я люблю їх і достатньо дорослий та мужній, щоб захистити своїх дівчаток від небезпеки».

2. Коли вона називає все своїми іменами.

«Обожнюю, коли дружина звертається до мене “мій чоловік”, не “хлопець”, “котик” чи “коханий”. Саме “чоловік” дарує відчуття впевненості в собі і я відчуваю, що вона мене поважає».

3. Коли вона чекає його допомоги.

«Моя дружина завжди має залишатися ніжною та тендітною. Не люблю, коли жінка намагається в поті чола виконати чоловічу роботу.  Коли вона мені доручає важке завдання, то висловлює свою довіру, а я розумію, що не маю просто шансу на помилку».

4. Коли вона носить його одяг.

«Мені приємно, коли жінка одягає мою футболку, чи коли я даю їй свою куртку. Тоді я дійсно відчуваю себе в ролі захисника».

5. Коли вона притискається до нього.

«Обожнюю обіймати свою дружину, коли вона проявляє ініціативу й притискається до мене. Закидує ноги на мої і ще дужче стискає мене, щоб я нікуди не пішов. Такі звичні ніжності просто окриляють, адже я відчуваю, що дійсно їй потрібен.»

6. Коли вона піклується про нього.

«Турбота дружини дуже приємна. Я багато часу проводжу на роботі й ввечері з нетерпінням чекаю, коли вже переступлю поріг дому, а там моя кохана вже з теплою вечерею, адже вона переживає, щоб я не ліг голодним спати. Вона завжди заправляє краватку і робить мені каву в дорогу – такі щоденні дрібниці дуже цінні. Адже саме в такі моменти я відчуваю себе чоловіком, яким опікується жінка».

7. Коли вона розповідає своїм друзям про нього.

«Дуже приємно, коли твоя дружина розповідає про тебе щось хороше, як їй добре з тобою, адже тоді я розумію, що зробив правильний вибір».

8. Коли вона дає йому приготувати м’ясо.

«У нашій сім’ї м’ясо часто готую я, адже вона говорить, що не хоче торкатися до нього, поки воно сире. Мені це подобається, адже тоді відчуваю, що це чоловіча робота».

9. Коли вона використовує його як м’яку іграшку.

«Я відчуваю, що вона дійсно кохає мене, коли просто кладе голову на плече, або ж торкається мене своєю маленькою рукою, люблю, коли вона мене обіймає. Тоді розумію, що відповідальний за неї ще більше, ніж за своє життя».

10. Коли вона довіряє йому вести машину.

«Вона довіряє мені, коли я за кермом. Не кричить, коли я їду швидко, чи щось порушую, адже розуміє, що я роблю так, як буде краще. Дозволяє мені чинити так, як я вважаю за потрібне».

Бути поруч з коханою жінкою прекрасно, адже ніхто ще краще не дає відчути себе мужнім чоловіком, ніж тендітна дружина поруч.

Що б Ви ще додали до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector