10 життєвих історій, які зачіпають за живе

В кожної людини протягом життя трапляються різні ситуації.

Правда, трапляються історії, які вражають. Сьогодні ми підготували добірку саме з таких життєвих ситуацій, які дійсно варто прочитати.

  1. У мене чудовий батько. В дитинстві він завжди приділяв увагу мені та братам. Грав з нами у футбол та відвідував усі шкільні концерти. Також він хороший та хазяйновитий чоловік, мати його дуже любить. Одного разу я пішов в гараж за інструментами. В одному з ящиків я знайшов записку, у якій було написано: “Я 18-річний алкоголік, двієчник, якого вигнали з бурси. Батьки мене сильно лупцювали, а я зі зла взяв та викрав машину, за що отримав умовний термін. Правда, від мене завагітніла дівчина, я обіцяю, що стану найкращим татом для своїх дітей.”  Не уявляю яким чином, однак він зміг.
  2. Я хірург і сьогодні робив операцію маленькій дівчинці, вона втратила багато крові, а потрібного резусу для переливання не було. У неї є брат близнюк, якому я розповів про те, що він може стати донором. Хлопчик попрощався з батьками та зі слізьми на очах пішов в методичний кабінет.  Я не дуже придав цьому значення. Після процедури він вийшов і спитав : “А коли я помру?” Малюк думав, що віддає всю кров, тобто помре, щоб сестра жила. Слава Богу, з обома тепер все буде в порядку.
  3. Я працюю у квітковому магазині й відкриваю його о 7.30. Одного зранку під дверима в магазин стояв військовий і чекав, коли я вже нарешті відкрию крамницю. Як виявилося, він їхав на службу за кордон й хотів замовити доставку квітів дружині щоп’ятниці. На період поки його не буде.
  4. Одинадцять років тому я витягнув 13-річного хлопця з палаючої машини. Лікарі стверджували, що він не зможе ходити. Моя донька відвідувала його пару раз зі мною. Потім приходила до нього сама. Сьогодні вона виходить заміж. Я проведу її до вівтаря, де буде стояти щасливий наречений, стояти, всупереч прогнозам лікарів.
  5. “Люблю тебе” – я кидала повідомлення чоловікові, але випадково надіслала батькові. За декілька хвилин на телефон прийшло повідомлення “І я тебе люблю, донечко”. Це було так мило. Треба якомога частіше говорити приємне близьким.
  6. Дівчина вийшла з коми й одразу покликала свого хлопця. Вона поцілувала його й промовила:”Я пам’ятаю всі моменти, коли ти був поруч зі мною. Пам’ятаю кожну історію, яку ти розповідав… І так, я вийду за тебе”.
  7. Я раніше ніколи не брала сина в будинок престарілих провідати бабусю. Нещодавно вирішила все-таки взяти його з собою. Моєму синові 13 років. Медсестра привіталася з ним на ім’я. Я була дуже здивована і спитала, звідки вона його знає.. Виявилося, що хлопчик весь час по дорозі зі школи заходив сюди, поговорити з бабусею.
  8. Дівчина, яка повинна була перенести операцію з видалення гортані, записалася на курси з вивчення мови жестів. Її чоловік, чотири дитини, сестра, два брати, батьки і одинадцять товаришів так само записалися на курси, щоб вміти спілкуватися з нею після втрати голосу.
  9. Я вирішив знайти книгу, яку в мене викрали в дитинстві. Знайшов схожу в букіністичному магазині. Яке ж було моє здивування, коли на титульній сторінці я виявив послання мого дідуся: “Я щиро сподіваюся, що через роки ця книжка знову потрапить до тебе в руки, і ти прочитаєш її ще раз”.
  10. Я прибирала на подвір’ї, як раптом помітила, що моя маленька донька ляснула в басейн. Я вже почала бігти, як наш пес Рекс стрибнув у воду і врятував її. 

Вам сподобалася добірка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector