10 зірок, які виросли в злиднях

Ці знаменитості довели, що можна вирватися «з грязі в князі», навіть коли в тебе нічого немає.

1. Селена Гомес

Її батькові було всього 17, а матері 16 років, коли вона народилася. А коли маленькій Селені було всього 5, її батьки розлучилися. Вона залишилася з мамою, яка намагалася зробити все можливе, щоб в неї все було. «У мами було три роботи, вона водила мене в музеї і на концерти, вона відмовилася від усього заради мене – і це в шістнадцять років!» – із захопленням розповідає Селена про свою маму.

2. Лейтон Містер

Батьки Лейтон займалися контрабандою марихуани з Ямайки в США. На момент народження Лейтон, її мама перебувала в техаській в’язниці. Вона була засуджена на 10 років, але, з огляду на положення, була звільнена достроково.

Попри минуле своєї родини, Лейтон Містер дуже любить свою матір і вважає, що всі припускаються помилок, тому не засуджує близьких.

3. Том Круз

Батько Тома частенько бив своїх чотирьох дітей. «Якщо щось йшло не так, він лупив нас. Навіть коли він був у доброму гуморі, і я був впевнений, що він спокійний, він раптом ні з того ні з сього міг мене вдарити», – розповідає Круз. Попри те, що часом його мати працювала в 4 зміни, грошей, які вона заробляла не вистачало на утримання дітей. Його сім’я постійно переїжджала в пошуках роботи, і в цілому, Том змінив 15 шкіл в США і Канаді.

4. Нікі Мінаж

Оніка Таня Мараж, сьогодні відома як Нікі Мінаж, народилася в Тринідад і Тобаго. До 5 років її виховувала бабуся, в той час як її батьки намагалися влаштувати власне життя в Нью-Йорку. Згадуючи свій переїзд до батьків, Нікі вважає, що краще б цього не відбувалося – взаємини батьків наклали на її психіку серйозний відбиток. Її батько захоплювався наркотиками і алкоголем і більш того, він періодично бив матір. Під роздачу потрапляла і мала Нікі.

5. Дженніфер Лопес

Джей Ло виросла в найнебезпечнішому районі Нью-Йорка – Бронксі, в сім’ї пуерторіканців Гваделупе Родрігес і Девіда Лопеса, які погано говорили англійською. Батьки заохочували її заняттям танцями і співом, і Джен з двома сестрами постійно влаштовували їм домашні виступи. Такі моменти допомагали забути про проблеми.

6. Емінем

Мати Емінема народила сина в 17 років, а після цього проїхала разом з ним по всій країні в пошуку кращого життя і заробітку. Після здобуття популярності, Емінем перестав спілкуватися з матір’ю і почав вихлюпувати всю образу в своїх текстах.

7. Віра Брежнєва

Мама Віри працювала прибиральницею, а батько був інвалідом після автомобільної аварії. «У першій половині дня вчилася, у другій – працювала посудомийкою в барі. Або ж прогулювала школу, працюючи нянею », – розповідала зірка. У школі Віра ходила в одному і тому ж, через що над нею постійно знущалися однокласники.

8. Сара Джессіка Паркер

«Я пам’ятаю, що таке бути бідною. Часто у нас в будинку вимикали електрику за несплату. Нам купували по дві пари взуття на весь рік і по платтю не дорожче 99 центів. Напевно, тому у мене такі дивні відносини з грошима. Думаю, це тип особливого збочення, коли хочеться постійно збирати гроші, як це роблю я », – розповіла знаменитість журналу The New York Times. У їхній родині було вісім дітей, мати працювала вчителькою, а батько далекобійником.

9. Леонардо Ді Капріо

«Ми жили, ніби у фільмі« Таксист»: на розі нашої вулиці була« точка »з повіями, всюди творилися злочини та насильство», – розповідає актор. Його мама працювала на кількох роботах, заради кращого життя свого сина. І їй вдалося цього добитися!

10. Джей Зі

Джей Зі виріс в Брукліні. Його мати виховувала чотирьох дітей без батька і багато працювала, щоб прогодувати сім’ю. «Іноді ми оплачували світло, іноді газ, іноді телефон. Часом в школі соромилися свого взуття і поношеного одягу, але моя мама вкрай спритно управляла ситуацією, вона була буквально фокусником! »- розповів репер.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector