10 знаків того, що ви з хорошим чоловіком

Хороший чоловік — це як зіниця ока, яку потрібно берегти і гаряче охороняти. Буває так, що жінка настільки занурюється в повсякденну рутину і суєту, що стає немов сліпа, не помічаючи, яка людина знаходиться поруч з нею. Головне, не упустити чоловіка, який є воістину золотим чоловіком, тому що другого такого може і не бути.

Сьогодні ми підготувати для вас 10 знаків, які свідчать про те, що поруч з вами — хороший чоловік.

1. Він щедрий

Хороший чоловік завжди намагається по максимуму зробити життя своєї дружини більш приємним і комфортним. Він дарує їй подарунки з приводу і без, підтримує матеріально і, звичайно ж, ніколи не вичитує за витрачені гроші і не трясеться над кожною копійкою.

2. Він хвалить вас перед своїми друзями

Хороший чоловік завжди пишається тим, яка чудова дружина йому дісталася. Тому, він ніколи не упускає можливості розповісти своїм друзям, яка ви добра, ніжна, жіночна, господарська, в загальному, найкраща на всьому білому світі. І, природно, ні слова поганого.

3. Він поділяє ваше почуття гумору

Головний акцент тут треба зробити на те, що тільки хороший чоловік, бачачи, що його жарти і підколи зовсім не роблять належного ефекту, припиняє це робити і приймає те, що вам це неприємно. Він розділяє вашу точку зору на гумор і ніколи не перегинає палицю, якщо вам це не подобається.

4. Він готовий мінятися заради вас

І, хоча, всі ми знаємо, що міняти іншу людину — завдання марне і абсолютно безперспективне, той чоловік, який готовий змінитися заради коханої жінки — справжній скарб, який треба трепетно берегти і охороняти. І, найголовніше, не користуватися цим, тому що близьку людини треба приймати такою, як вона є.

5. Ви завжди в пріоритеті для нього

Саме ви, а не друзі, робота, захоплення, або інші аспекти життя.В хорошого чоловіка на першому місці завжди буде стояти сім’я і улюблена дружина, і саме спираючись на це він буде будувати своє життя і приймати важливі рішення.

6. Ви завжди залишаєтеся для нього найкрасивішою

Навіть в ті моменти, коли ви хворієте, забули нафарбуватися або прокидаєтеся після бурхливої вечірки. Для хорошого чоловіка ви будете красиві в кожен момент життя, тому що він по-справжньому любить вас і хоче бути разом.

7. Зараз ви виглядаєте краще, ніж до шлюбу

Одна із самих основних ознак того, що жінці дістався хороший чоловік — це те, що в шлюбі з ним вона виглядає краще, ніж коли партнери тільки познайомилися. Це означає, що, завдяки своєму чоловікові, жінка розквітає все з новою і новою силою.

8. Він не засуджує ваше минуле

Його не турбують давні помилки. Хороший чоловік розуміє, що якщо ви відверті з ним, кажучи про своє минуле, ви зуміли вивчити потрібні уроки і не зациклюєтеся на старих проблемах. Він не буде судити вас, якщо ви курили в школі або були ідеальною подругою своїм минулим бойфрендам. Він приймає той факт, що ви сьогодні — зріла людина, не нарікаючи вам на те, що було і пройшло.

9. Він поважає ваш вибір

Мрієте ви стати журналісткою, президентом великої компанії, нянею або домогосподаркою, він не критикує ваш вибір. Він розуміє, що ви маєте право вирішити, що робити зі своїм життям. Якщо це робить вас щасливою, чому б і ні?

10. Він не відчуває себе невпевнено поряд з вами

Немає нічого більш жалюгідного, ніж чоловік, який невпевнений у собі і ревнивий. Навіть якщо у жінки більше досвіду або грошей, хороший чоловік розуміє, що раз вона вирішила бути з ним, він цього вартий. 

А ви погоджуєтеся з написаним?

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: