10 жіночих звичок, які подобаються чоловікам, але вони про це ніколи не розкажуть

Усі дотримуються тої думки, що чоловіки втрачають розум від ніжних ти милих жінок, які є просто втіленням вишуканості та благородності. Тендітні жінки, до яких потрібно ставитися, як до скарбу, це добре, але от приваблює чоловіків насправді зовсім інше.

Любов до їжі

Чоловіки обожнюють дівчат з хорошим апетитом, з якими можна вдосталь насолодитися смачною їжею. А от ті, хто постійно рахує калорії, навпаки відлякують.

Любов до техніки

Розумні дівчата, які чудово ладнають з технікою, розбираються в автомобілях і можуть справитися з мінімальними несправностями, є справжніми скарбами, адже з ними завжди є про що поговорити.

Коли вона вміє грубіянити

Чоловіки люблять сарказм та легкий тролінг, провокації – адже життя тоді веселіше. Такі стосунки здаються їм справжніми пригодами і не дають розслабитися.

Добре водить машину

 Хоча чоловіки не серйозно ставляться до жінок за кермом, але дівчина, яка адекватно водить та вміє припаркуватися, викликає в них приховане захоплення.

Дотримується свого слова

«Мужик сказав, мужик зробив» – принцип, який повинен належати не лише чоловікам. Жінки, які вірні своїм словам та діям, також приваблюють чоловіків. 

Любить спорт

Якщо жінка займається спортом – це означає, що вона не лінива та не боїться труднощів. А ще до цього у неї точно підтягнута фігура.

Пошепки

Може постояти за себе

Чоловіки не люблять жертв. Звичайно, їм інколи хочеться захистити свою “маленьку” дівчинку, але загалом чоловіки хочуть бачити поруч рівноцінного партнера.

Здатна на ризик

Чоловіки обожнюють сміливих та ризикованих дівчат, які не боягузливі і готові піти на ризик заради хороших спогадів, емоцій і відчуттів.

Вміє сміятися

Сором’язливий сміх, звичайно, виглядає мило, але чоловікові буде більше симпатична дівчина, яка вміє сміятися і не соромиться своїх емоцій.

Вміє заробляти гроші

Чоловіки обожнюють гроші, а жінки, які заробляють гроші – зводять чоловіків з розуму. І діло зовсім не в грошах, адже більшість таких жінок розумні та вміють доглядати за собою. 

Що ви думаєте з цього приводу?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector