10 звичних речей, яких не знайдеш на американській кухні

Завжди цікавить те, як живуть люди за океаном. Інколи здається, що в них абсолютно все по-іншому. Сьогодні ми поговоримо про те, які речі ви точно не знайдете на американській кухні, хоча для нас вони є звичними, а інколи здаються й необхідними.

Предмети побуту на українській і американській кухні

Пральна машина

Зазвичай пральні машинки не розміщають не лише на кухні, а й взагалі в квартирі. Практично в кожному будинку в підвалі облаштовані пральні, куди люди приносять речі. Лише власники приватних будинків можуть мати особисті пральні машинки, але вони їх розміщають в підсобному приміщені, а не на кухні! 

Мірні склянки

Ще дивлячись американські фільми можна побачити, що під час приготування господині не використовують мірний стакан. На кухні американця його просто взагалі немає. 

Хлібниця

В США популярним є тостовий хліб, який зазвичай зберігається у власному пакуванні, тому хлібниці не є популярними.

Мультиварка

Мультиварка взагалі не прижилася в побуті американців, там більше використовують пристосування для повільного приготування їжі. 

Кімнатні рослини

Вазони – це незамінний атрибут українського житла, навіть на кухні наші жінки вирощують рослини, при цьому дуже різні: від цибулі до орхідей. В Штатах вазонів на кухні не має, оскільки в них відсутні широкі підвіконня. 

Пошепки

Заварник

Американці не дуже полюбляють чай, тому навіть і якщо колись купляють його, то переважно в пакетиках. А от кавомашина є в багатьох! 

Сушарка для посуду

В більшості випадків в квартирах є посудомийні машини, які не лише миють брудні тарілки, але й одразу їх просушують. 

Двері

Якщо в нас кухня – це місце для приготування їжі, то в Штатах використовуються переважно кухні-студії, які розміщені в вітальні, або їдальні. Максимум, що можна побачити – це символічну арку, яка роз’єднує приміщення. ому випадку.

Батареї

Централізоване опалення присутній тільки в старих і тільки в великих містах. При цьому навіть якщо воно є, батареї не розміщені в кухнях.

Фільтр

Фільтри американці встанвлюють одразу вбудовані, під раковиною, а ось ці глечики з фільтрами для води популярні лише у нас.

Ви знали про це?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector