11 хитрощів для прибирання, якими користуються професійні покоївки

Для того, щоб прибирання не займало багато часу, вам потрібно дотримуватися наступних правил. Спробуйте використати наші поради і прибирання буде легким та швидким. 

1. Все своє ношу з собою

Покоївки в готелях завжди мають поряд з собою ящики та контейнери з необхідними миючими засоби. Це дозволяє зекономити час. Підготуйте собі місце, у якому ви складете все необхідне, і з яким зможете пересуватися по приміщенні.

2. Мікрофібра

Використовуйте мікрофібру для витирання пилу. Цей шматок тканини зробить ваше прибирання ідеальним. Також у ньому безліч переваг: термін служби серветок становить від 2 до 6 місяців. Їх можна прати при температурі понад 90 ° С, в залежності від типу, серветки витримують від 50-100 циклів

3. Не втирайте, а почекайте 15 хвилин

Плитку, кераміку та пластмасу не витирайте безперервно 15 хвилин. Краще нанесіть миючий засіб та зачекайте цей час. Ви побачите, що таким чином очищення потребує набагато менше зусиль.

4. Вимиваємо підлогу правильно

Перед миттям підлоги, її потрібно пропилососити. Мийте в напрямку від дальнього кута до дверей: це дозволить не розносити бруд по житлі. 

5. Приберіть все зайве, що може бути на вашому шляху

Основне правило професійної покоївки: забрати все, що перешкоджає прибиранню. Це речі, які загромаджують полиці: сувеніри та прикраси в одне місце, одноразові косметичні засоби ховаються в пакет. Лише після цього можна приступати до прибирання.

6. Струсніть пил зі штор

Багато пилу збирається саме на фіранках. Тому перед прибиранням струсніть їх декілька раз, а потім проведіть вологим рушником. Після цього приберіть пил з підлоги.

7. Пилососити правильно

З пилососом також дійте правильно: спершу прибирайте поверхні з високою прохідністю, а потім можете пилососити важкодоступні місця. І потім ще раз від кута до дверей. 

8. Дрібні хитрощі замість побутової хімії

Багато місць можна вимити завдяки білому оцту. Головне дотримуватися правильних пропорцій: розбавте його в воді в співвідношенні від 1 до 3.

9. Засіб для чищення автомобілів

Засобом для чищення автомобілів ви можете ідеально очистити скло в душовій кабінці. Щоб підтримувати чистоту, після кожного миття протирайте скло. 

10. Дитяче мило для хромованих деталей

Не завдавайте шкоди власному здоров’ю агресивними засобами чистки: використайте дитяче мило. Потріть милом мокру м’яку кухонну губку і протріть забруднені місця. Обполосніть теплою водою, не забудьте протерти кран насухо.

11. Зубна щітка для важкодоступних місць

Зубну щітку використовує багато жінок. Адже завдяки цьому підручному засобу можна очистити плитку, грилі, решітки. Візьміть стару зубну щітку і будь-який очищувач і вуаля!

Які хитрощі прибирання знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector