11 найкрасивіших стрижок для стильних жінок після 50

Для жінок за 50 найголовніше, щоб стрижка молодила, приховувала все, що треба приховати і щоб за нею було легко доглядати.

Стрижка з чубчиком і світле волосся

Завдяки світлому кольору волосся ви будете виглядати молодо і свіжо, а стильна стрижка підкреслить ваші риси обличчя.

 

Коротка стрижка і сиве волосся

Коротка стрижка є фаворитом серед багатьох жінок, особливо серед жінок після 50 років.

Пряма стрижка боб

Хто не любить довге пряме волосся? Пряма стрижка боб – виглядає неймовірно стильно і яскраво, і прекрасно підійде жінкам після 50.

Коротка стрижка боб

Якщо у вас довге волосся вже протягом досить довгого періоду – невеликі зміни будуть вам тільки на користь. Коротка стрижка – ідеальний варіант для жінок після 50. Вона зробить ваш образ більш стильним і сміливим.

Стрижка пікс

Стрижка пікс – класична стрижка, яка підійде як молодим дівчатам, так і жінкам старшого віку з будь-яким типом і структурою волосся.

Пошепки

Ультра коротка стрижка пікс

Ультра коротка стрижка пікс найкраще підійде для жінок з густим волоссям.

Стрижка з чубчиком

Чубчик є прекрасним доповнюючим елементом вашого зовнішнього вигляду. Чубчик може освіжити будь-яку стрижку і зачіску. Все, що вам знадобиться – це висушити волосся феном і акуратно укласти його за допомогою гребінця.

Хвиляста стрижка і блонд

Хвиляста стрижка виглядає романтично, свіжо і жіночно, а світлий колір волосся перетворить ваш образ в кращу сторону і ви будете виглядати чарівно.

Кучері

Ця зачіска прекрасно підійде жінкам після 50. Завдяки такій зачісці ви будете виглядати жіночно і елегантно. Кучері – це зачіска, яка ніколи не вийде з моди, і буде чудово виглядати на жінках, незалежно від їх віку.

А яка зачіска сподобалася вам? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector