11 несподіваних речей, незнання яких може зіпсувати ваш відпочинок за кордоном

Всім нам добре відома фраза «незнання закону не звільняє від відповідальності». Мабуть, небезпечніший за все це вираз може бути під час подорожі по різних країнах, адже якщо з законами рідної країни ми більш-менш знайомі, то ось нюанси правових аспектів інших держав найчастіше не знаємо абсолютно. Саме тому, щоб не затьмарити свою відпустку штрафом або куди більш серйозним покаранням, ми так наполегливо кожен раз рекомендуємо вивчати закони і культурні особливості чужої країни заздалегідь перед поїздкою. Або хоча б візьміть на замітку ці маленькі поради з поведінки в різних частинах світу!

У Бурунді не варто бігати вранці. Як би дивно це не звучало, але тут біг підтюпцем вважається актом війни і може загрожувати вам в’язницею.

У Малайзії не носіть жовте. За законами цієї країни жовтий є символом протесту, а тому будь-кого в футболці цього кольору можуть взяти під варту.

На Барбадосі, Ямайці, Гренаді, Домініці і Сент-Люсії не надягайте одяг і аксесуари в стилі мілітарі. Колір хакі тут мають право носити лише військові.

У Таїланді не слід сідати в машину в купальнику або плавках. Щоб не отримати штраф, не забувайте одягати шорти і футболку, йдучи з пляжу.

В Італії не ходіть в сланцях. Пляжне взуття в цій країні офіційно поза законом, оскільки створює багато шуму.

У Колумбії не використовуйте Uber, за це загрожує штраф. Але якщо все-таки вирішите ризикнути, то завжди сідайте на переднє сидіння, щоб вас зайвий раз не зупиняла поліція.

У Канаді не варто свистіти. Тут в місті Петролія за свист ви можете позбутися кругленької суми. І справа зовсім не в відомій всім прикметі, просто тут це заборонено законом.

В Італії не грайте в м’яч і не будуйте піщаних замків. У місті Ераклеа вирішили заборонити будь-які ігри з м’ячем, а також зведення замків з піску, оскільки це заважає іншим відпочивати.

У Саудівській Аравії не відпускайте чоловіка одного в супермаркет. В Ер-Ріяді існує жорстке правило, що забороняє одиноким чоловікам заходити в великі магазини. Таким чином уряд захищає моральні і моральні підвалини місцевих жінок.

В ОАЕ не робіть Селфі. У мусульманських країнах забороняється знімати місцевих жителів, а на деяких пляжах найбільшого міста ОАЕ Дубаї не можна фотографувати навіть себе і свою сім’ю.

Не беріть з собою в Кенії поліетиленові пакети. В африканській країні забороняється їх як ввозити, так і використовувати. За порушення цього правила вам можуть виписати штраф до 38 тисяч доларів.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: