11 розкішних фільмів з цікавим сюжетом, за якими не шкода провести вечір

Ці фільми заворожують вже з перших хвилин, адже вони розкривають перед нами зовсім іншу епоху. Завжди цікаво спостерігати за тим, як люди проживали в минулому, а ще інколи й приміряти на себе їхні ролі. 

Коханець леді Чатерлей (2015)

Констанс Чатерлей вже давно не кохає свого родовитого сера Кліфорда, який нещодавно повернуся з війни. Трагедія ще й полягає в тому, що внаслідок поранення йому паралізувало нижню частину тіла. Констанс не покидає його, однак незабаром знаходить розраду в обіймах іншого чоловіка.

Портрет дівчини в вогні (2019)

Елоїза – донька багатих батьків, які володіють маєтком на узбережжі. В 1770 році батьки вирішили найняти художницю, щоб вона намалювала портрет їхньої доньки. Цей портрет був особливим, оскільки його мали відправити майбутньому нареченому в Мілан. Сама Елоїза відмовляється від одруження і геть не хоче позувати. Художницю представили дівчині, як компаньйона для прогулянок, а про її істинну місію Елоїза не здогадується.  

Прощавай, моя королево (2012)

Трагічна історія життя Марії-Антуанетти, яка жила в розкоші й не знала, що таке нещастя. Правда, революція у Франції 1789 року змінила абсолютно все, була зруйнована Бастилія та заснована Національна гвардія, яка розпочала справжнє полювання на королівську сім’ю. 

Обіцянка (2013)

Сюжет, який розкриває нам картину неймовірного кохання та пристрасті, яким не підвладний час. Літній магнат, одружений з молодою та красивою жінкою, наймає на роботу молодого юнака. Хлопець без тями закохується в дружину свого роботодавця, але намагається не піддаватися спокусі. В жінці також до вподоби юнак, пара просто не в змозі придушити почуття, які виникли між ними. 

Гайд-парк на Гудзоні (2012)

В цьому фільмі розповідається про дивовижну історію роману президента США Френка Делано Рузвельта з його далекою родичкою Дейзі Саклі, які в 1939 році перебували у власній заміській резиденції Гайд-Парк. Сюди ж також запрошені король Великобританії зі своєю дружиною. Події, що розгораються далі, мають вплив не лише на міжособистісні зв’язки, а й на подальші стосунки двох держав. 

Великі сподівання (2012)

Екранізація однойменного роману Чарльза Діккенса  розповідає про життя юнака, який рано залишився сиротою, але при цьому він не покладає рук та намагається потрапити у вищі кола, щоб покращити своє матеріальне становище та й взагалі життя. Життя хлопця перетворюється в справжні пригоди, коли він намагається звільнити від кайданів та врятувати каторжника. 

Кохання та дружба (2016)

Екранізація одного з найкращих романів англійської письменниці Джейн Остін “Кохання та дружба”, який завоював серця багатьох шанувальників мелодрам. В сюжеті розповідається про молоду та привабливу жінку Сьюзан, яка втратила свого чоловіка й залишилася абсолютно без засобів для існування. Сьюзан приїжджає в маєток свого покійного чоловіка, де вона вже давно отримала славу інтриганки та кокетки. Тепер основним завданням перед цією жінкою є знайти багато чоловіка для своєї доньки.  

Офелія (2018)

Офелія – з дитинства прислуговувала при дворі, а ще була фрейліною королеви Данії Гертруди. Раптово гине король за загадкових причин, а престол посідає самозванець, який заволодів владою хитрощами. Гамлет є законним спадкоємцем трону, який намагається повернути собі право на владу, а допомагає йому в цьому чарівна Офелія. 

Міс Скарлет і Герцог (2020)

В сюжеті йдеться про жінку, яка раптово втрачає всіх своїх близьких й до того ж немає абсолютно ніяких засобів для існування. У неї визріває план, який може допомогти вижити у такому скрутному становищі – вигідний шлюб. Досягти успіху в світі, де все вирішують чоловіки, не так легко, як здається на перший погляд. В досягнені цілі Елізі Скарлет допомагає  інспектор з Скотленд-Ярду Вільям Веллінгтон.

Пані Боварі (2014)

Емма Боварі – норовлива жінка, яка є героїнею французького роману, написаного Гюставом Флобером. В такому класичному жанрі розповідається про складну долю Емми та про те, як вона долає на своєму шляху важкі випробовування. Через кохання вона покидає свого чоловіка та маленьку долю, щоб відчути на собі, що таке пристрасть та романтичні стосунки. 

Куртизанки (серіал 2017)

Сюжет серіалу розгортається навколо головної героїні – Маргарет Уелсс, яка заробляє собі на життя тим, що утримує бордель. А ще вона самостійно виховує двох доньок, яких також потрібно поставити на ноги. Події відбуваються в  XVIII столітті й надзвичайно інтригують.  

Ви бачили ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector