11 відмінних серіалів з Європи, які мало хто знає

Ми зібрали кілька хороших, але маловідомих телепроектів з Європи, які вийшли за останні п’ять років.

Збирач тіл

De Zaak Menten, 2016

Серіал заснований на реальному журналістському розслідуванні. Голландський журналіст і головний редактор газети De Telegraaf Ганс Кнупа дізнається про нацистське минуле мільйонера Пітера Ментена. Той спокійно живе на своїй багатій віллі і збирається продати на аукціоні частину колекції предметів мистецтва з тих, які він награбував під час війни. Журналіст щосили збирає докази, але і злочинець не готовий здатися без бою.

Британія

Britannia, 2018

43 рік нашої ери. Невгамовні римляни, яких хлібом не годуй, дай що-небудь завоювати, припливають до Британії. Кельти гостей не чекали, жили собі зі своїми богами, влаштовували криваві міжусобиці, інтригували, ділячи місце під сонцем, слухали поради обкурених друїдів. Якщо знаєте історію, вже розумієте, до чого це все призведе.

Хутен і Леді: Пригоди на двох

Hooten & the Lady, 2016

Археолог Олександра Ліндо-Паркер мріє про пригоди і пошуки скарбів, тому в компанії підприємливого американця Улісса Хутена оговтуються на пошуки історичних реліквій. Головні цілі авантюрної парочки — золоте місто, зниклий сувій Будди і могила Олександра Македонського.

Сталева зірка

Tin Star 2017

Детектив з Лондона Джим Уорт переїжджає в маленьке містечко у горах в Канаді в надії на тиху роботу без зайвих стресів в місцевому поліцейському відділку. Але, як на зло, поблизу відкривається нафтоочисний завод, працювати сюди тягнуться численні мігранти, і обстановка в окрузі перестає бути звичайною.

Брижі

Als de dijken breken, 2016

На узбережжя Нідерландів і Бельгії насувається найсильніший ураган, що загрожує затопити все довкола. Уряд зволікає оголошувати евакуацію, адже це призведе до неминучих економічних втрат, і не діє до моменту, коли бігти вже пізно.

Вікторія

Victoria, 2016

Інтриги Вестмінстера і Букінгемського палацу, відносини з королівськими домами Європи, скандали, таємниці. Це серіал про життя та правління королеви Вікторії, при якій Британія увійшла в наймогутніший і багатий період своєї історії.

Фортитьюд

Fortitude, 2015-2016

Одне з найбільш північних міст планети. Тут нескінченна ніч змінюється нескінченним днем, білих ведмедів в три рази більше, ніж людей, і кожна людина повинна носити зброю для власної безпеки. У той же час в Фортитьюді так рідко трапляються злочини, що, коли відбувається вбивство, доводиться кликати детектива з великого міста.

Полдарк

Poldark, 2015-2016

Офіцер британської армії Росс Полдарк повертається додому з війни. Однак в рідному маєтку його зустрічає тиша і запустіння — батько помер, а вбогим господарством заправляють пара вічно п’яних слуг. І головне відкриття — оскільки всі були впевнені, що Росс загинув, його наречена побралася з іншим чоловіком.

Серіал знятий по серії історичних романів Вінстона Грехема під загальною назвою «Сага про Полдарк».

Колекція

The Collection, 2016

Париж, 1947 рік. Франція важко відновлюється після німецької окупації. Місцевий амбітний підприємець Поль Сабін мріє відродити свій бізнес і залишити слід в світі моди. Але, щоб здійснити мрію, треба подолати не тільки розруху, а й сімейні розбіжності.

Повний місяць

Luna, el misterio de Calenda, 2014-2015

У маленькому містечку Календа відбуваються дивні події, і місцеві жителі від душі вірять в існування перевертнів. Суддя Сара Крус з донькою переїжджають сюди на свою голову. Першій доведеться розбиратися із загадковими подіями, а другій — з почуттями до надмірно таємничого хлопця.

Північне сонце

Midnight Sun, 2016

Швеція, 25 кілометрів на північ від полярного кола. Чоловік гине, тому що хтось прив’язав його до лопаті вертольота, а потім включив мотор. Шматочки його голови розкидані в радіусі кількох метрів. На розслідування звірячого вбивства відправляють лейтенанта французької поліції Кайно Заді, тому що загиблий був громадянином Франції і тому що ніхто більше не хоче тягнутися в цю діру на краю світу.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: