Якщо він хоче піти, просто відкрий перед ним двері

Кожну з нас, хоча б раз у житті кидав чоловік й всі ми знаємо скільки болю це приносить. Проте варто пам’ятати, що це чудовий досвід, який вчить нас жити, кохати та відпускати. 

Насправді, чоловіки просто так не йдуть. Вони завжди роблять це зваживши всі “за” та “проти”. Якщо у чоловіка буде хоча б одна причина залишитися – він це обов’язково зробить.

Як би ви не старалися, як би ви не благали, як би не доводили, що краща за інших – це не змінить його думку. Та й не у вас річ, просто ви не підходите один одному. Для чого гнатися за чоловіком, який не хоче бути поруч?

Часто ми обманюємо себе й порівнюємо їх з жінками. Коли йдемо ми, нам хочеться, аби нас благали повернутися, доводили щирість своїх почуттів та просто цінували. А ось чоловіки діють за іншим принципом. Вони чекають до останнього й коли нічого не залишається – просто йдуть і оскаржити це рішення у вас просто немає права.

Попри це, не варто шукати причину вашого розриву в собі. Не варто думати, що чоловік кинув вас, тому що ви недостатньо гарна, або носите не той одяг, який подобається йому. Не потрібно змінювати себе заради чоловіка, якщо це робить боляче вам. Ваша людина полюбить вас за те, що ви є! От і все. 

Пошепки

Взагалі, у кожного з нас є право піти. Людина не може контролювати абсолютно все, у тому числі й почуття свого партнера, але вона може контролювати свої почуття та емоції. 

Не варто сприймати розрив, як кінець вашого життя. Це лише завершення певного розділу, а попереду вас чекає маса всього цікавого, якщо ви наважитеся рухатися далі й залишати минуле в минулому.

Не варто тримати чоловіка. Якщо він не хоче бути з вами, у вас нічого не вийде як би ви не старалися. Варто відпустити цю ситуацію й не витрачати свого часу на людину, яка не хоче бути частиною вашого життя. Звільніть місце для того, хто дійсно буде вас цінувати! Ви вже гарна, розумна та цікава жінка, просто дехто не вміє цього цінувати.

Якщо чоловік захоче піти, просто допоможіть йому зібрати речі та притримайте двері. Істерики та крики не змінять ситуації, то чи варто взагалі витрачати свої сили? Мабуть, ні. Винесіть з цієї ситуації уроки, які допоможуть вам вдосконалитися й стати кращою версією себе. Не заради нього, а заради майбутнього!

Як ви сприймали новину про те, що ваш чоловік йде? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector