12 фатальних помилок під час прання

Важливі правила, які допоможуть не зіпсувати речі під час прання. 

Багато хто навіть не підозрюють, наскільки важливі ці правила під час прання речей. Отже, які 12 рекомендацій, допоможуть вам не зіпсувати одяг, який ви завантажуєте в пральну машину?

1. Застібайте блискавки на одязі

Кладучи річ з блискавками в пральну машину, пам’ятайте, що вони повинні бути застебнуті. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити інший одяг. До того ж розкриті блискавки при пранні псуються, і згодом погано виконують свою функцію.

2. Не зловживайте порошком

Не варто думати, що чим більше порошку ви додасте, тим чистішими будуть речі. Вам просто доведеться витратити ще більше води, через те, що засіб не вдасться виполоскати відразу. До того ж такий крок загрожує численними розводами на одязі.

3. Не додавайте кондиціонер до рушників.

Намагайтеся позбутися від звички додавати кондиціонер в машинку, в якій перуться рушники. Через це вони можуть втратити здатність вбирати вологу, а саме це їх основне завдання.

4. Періть шкарпетки окремо

Купуйте спеціальну сіточку, завдяки якій шкарпетки не будуть губитися. Безсумнівно, скориставшись цією порадою, ви будете вдаватися до неї постійно.

5. Періть ковдри і подушки двічі

Подушки і ковдри рекомендується прати двічі. Поправши їх з порошком, влаштуйте їм повторне прання в звичайній воді. Цей прийом дозволить вимити порошок. В іншому випадку залишки засобу можуть спровокувати алергію або свербіж.

6. Не забувайте про чищення пральної машини

Це не тільки дозволить машинці прослужити вам довше, але і позбавить від неприємних запахів, а також поширення бактерій. Після користування технікою залишайте дверцята відкритими. Завжди мийте ємність, яка призначена для порошку. У деяких сучасних машинах встановлена ​​функція, яка допомагає в очищенні барабана, проте якщо у вашої техніки немає таких нововведень, подбайте про неї самі. Хитрість, яка збільшить термін експлуатації машинки: пару раз на рік запускайте її без речей, лише з водою. Поставте найгарячіший режим температури, і додайте в відсік для порошку оцет (близько 0,5 л). Це допоможе підтримувати її в чистоті.

7. Не перевантажуйте машинку великою кількістю одягу

Багато людей, купуючи пральну машину, сподіваються, що зможуть в ній випрати безліч речей за один раз. Не поспішайте завантажувати техніку, намагайтеся її все ж берегти. Барабан може просто не впоратися з великим навантаженням, навіть якщо в інструкції зазначено інше. Більш того, в «забитій» машинці речі перуться не так якісно, ​​як вам, напевно, хотілося б.

8. Не періть в машинці купальники

Купальники рекомендується прати лише вручну. Еластан, а також інші розтяжні тканини, з яких шиються ці елементи одягу, мають неприємну особливість — вони схильні до розтягування при машинному пранні. Саме тому в даному випадку рекомендується застосовувати все ж ручне прання в прохолодній воді.

9. Не використовуйте хлорку

В даний час продається чимало дійсно якісних порошків і засобів для виведення плям. Сучасним засобам вдається впоратися практично з будь-якою забрудненістю. Хлорку краще берегти на найскладніший випадок, якщо інші засоби виявилися безсилими.

10. Розстібайте гудзики і кнопки

Перед пранням важливо це зробити. В іншому випадку вони можуть відірватися, і вам доведеться пришивати їх заново.

11. Займіться сортуванням білизни

Мова йде не тільки про сортування за відтінками. Тканини теж важливі. Запам’ятайте це, і дотримуйтеся рекомендації.

12. Не псуйте речі зайвим тертям

Деякі господині, намагаючись позбутися від якоїсь плями, труть це місце з особливою ретельністю. Це може привести до пошкодження тканини. Річ, ймовірно, буде зіпсована остаточно. Застосовуйте якісний засіб для виведення плям.

I
Загрузка ...