12 найгарніших мультиків Pixar з глибоким психологічним змістом

Обожнюю ці мультфільми. 

Красиві анімаційні фільми, які робить Pixar, дивляться і люблять не тільки діти, а й дорослі. Але головна цінність цих мультфільмів — це глибокий психологічний сенсЧитайте далі, щоб дізнатися, що насправді намагалися розповісти вам деякі знамениті анімаційні фільми від Pixar.

1. У пошуках Дорі (2016). «Ми всі різні, і нам потрібно поважати особливості інших».

Головний герой цього мультфільму мила риба-лагуна на ім’я Дорі і її забудькуватий характер. Вона мріє знайти свою сім’ю, але не може згадати, де вони. Дорі народилася з болючим відключенням пам’яті, і один з уроків, які отримують діти, — що потрібно приймати людей такими, якими вони є.

2. Хороший динозавр (2015). «Щира дружба — наддержава!»

Мультфільм «Хороший динозавр» не просто про дружбу великого динозавра і маленького хлопчика, а про сам світ і про те, як природа перемогла цивілізацію, а не навпаки. Хоча це смішно для дітей, це дає дорослим можливість задуматися.

3. Головоломка (2015). «Не бійся своїх емоцій».

Цей мультфільм був однією з найпотужніших анімацій, які зробив Pixar, і він також отримав схвалення психотерапевтів. Головний герой Райлі — молода дівчина, яка змиряється зі своїми емоціями і намагається з ними впоратися. Емоції, такі як радість, смуток, гнів, страх і огида. Це повідомлення як для дітей, так і для дорослих, для розуміння нормального сприйняття різних емоцій, так і того, як нам потрібно управляти ними і контролювати їх.

4. Хоробра серцем (2012). «Залиш стереотипи осторонь і будь собою».

Це красивий мультфільм про мужність. Драматична історія про червону шотландську принцесу Меріді і її відносини з матір’ю є нагадуванням про те, що ніхто не повинен відповідати очікуванням інших. 

5. Вгору (2009). «Ніколи не пізно виконати свою мрію».

Це сумний і емоційний мультфільм про самотність в старості. Карл просто не може забути свою покійну дружину і пригоди, про які вони мріяли разом. В кінцевому підсумку він вирішує відправитися в подорож на самоті у своєму літаючому будинку, коли кумедний і дивний бойскаут змушує його змінити свої плани. Фільм вчить нас, що навіть в старості нам потрібні казки, і ми можемо втілити свої мрії в реальність.

6. ВАЛЛ-І (2008). «Ми несемо відповідальність за нашу планету».

Хто зможе забути цей мультик, який вкрав серця багатьох? Цей фільм не тільки про глибокі емоції та почуття. Йшлося про обов’язки — ВАЛЛ-І вчить нас, що ми повинні нести відповідальність за землю, якій ми завдаємо шкоди. Це показувало нам можливе майбутнє нашої планети, якби ми просто продовжували виснажувати ресурси.

7. Рататуй (2007). «Йди за своєю мрією, навіть якщо вони говорять, що ти не вартий цього».

Щур Ремі мріє стати шеф-кухарем, і все ж, попри те, що йому ніхто не вірить, він все одно переслідує свою мрію. Фільм вчить нас тому, що якщо ви володієте сміливістю втілювати свої мрії та цілі, то ваша зовнішність і походження не важливі.

8. Тачки (2006) «Не забувай тих, хто завжди вірив в тебе».

Головний герой Блискавка Маквін, який є типовим впевненим персонажем-переможцем, витягує урок з життя, що ми не повинні недооцінювати важливість команди в досягненні загальних цілей. Його друзі, шанувальники, вчителі та колеги — всі беруть участь, щоб допомогти йому перемогти, досягнувши фінішу першим.

9. Неймовірні (2004). «Ми не ми, якщо приховуємо свої таланти».

У центрі оповідання сім’я, яка намагається виглядати буденно, але завжди пригнічена тим фактом, що їм доводиться приховувати свої надздібності. Сенс фільмів в тому, що ми обдаровані талантами і навичками, які є частиною нашої особистості, тому ми повинні їх використовувати, а не приховувати. Тим самим ми відкидаємо себе.

10. У пошуках Немо (2003). «Кожен має право помилятися і йти своїм шляхом».

Це мультфільм про батька, який, захищаючи свого сина Немо від великого світу, втрачає його. Це повідомлення, яке батьки повинні розуміти, що діти потребують нашої підтримки і допомоги, тільки щоб дізнатися про навколишній світ, а не ховатися від нього.

11. Корпорація монстрів (2001). «Найстрашніші зазвичай найбільш налякані».

У цьому мультиплікаційному фільмі Pixar мета монстрів полягала в тому, щоб спробувати налякати всіх дітей у світі. Однак залякування — погана зброя, і герої цієї історії теж це дізнаються. Незабаром вони розуміють, що повага, взаєморозуміння і доброзичливість сильніші за страх.

12. Історія іграшок (1995). «Час рухається, але справжня дружба і відданість вічні».

Це було і залишається класичним фільмом про важливість дружби. Історія про те, як іграшки живуть своїм життям, коли ніхто не спостерігає за ними. Фільм розкриває емоції людського зв’язку, дружби, ревнощів і туги за домівкою. Іграшки багато в чому схожі на всіх нас, і як ми, хочуть, щоб їх любили і про них дбали.

А ви дивилися ці мультфільми з дітьми?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: