12 новин з усього світу, які вселяють в серці надію на краще

Подивишся вечірні новини по ТБ — а там один негатив. Ми зібрали тільки ті, які доводять, що у людства ще є шанс виправитися.

Людський рід ніколи не був зразком чесноти. Ми воюємо, а значить, винищуємо собі подібних, не дбаємо про Землю, а значить, гробимо планету, а разом з нею всю флору і фауну. Але знаходяться люди, які роблять справді хороші речі. Вони жертвують чимось своїм, докладають зусилля, щоб іншим жилося краще.

Сьогодні ми щиро раді поділитися з тобою 12 чудовими новинами з усього світу, які доводять, що у людства ще є шанс на виправлення. 

1. 13-річний хлопець з США пече кекси, половину з яких жертвує бездомним

Майкл Платт любив пекти випічку з самого дитинства. Він уже давно хотів відкрити свій бізнес, але його мета — не просто заробляти гроші, а й допомагати людям. Майкл відкрив свою пекарню і кожен місяць отримує замовлення на 75 кексів. Коли Майкл пече один кекс для покупця, він пече такий для безхатченка. В результаті ще 75 кексів він віддає тим, хто найбільше потребує їжі. Ось так 13-річний підліток робить цей світ кращим.

2. Підприємець купив 10 000 велосипедів для школярів в М’янмі

Китайські компанії, які заробляють на тому, що здають велосипеди в оренду, зіткнулися з кризою, і тисячі велосипедів залишилися незатребуваними. Підприємець Майк Тан Тун Він звернув на це увагу і придбав 10 000 велосипедів, щоб забезпечити школярів в М’янмі двоколісним транспортом. Річ у тому, що чоловік знає, як учням долати величезні відстані з сіл до шкіл, і тому вирішив зробити добру справу.

3. 600 дайверів з Європи і Південної Америки прибувають до Флориди, щоб зібрати 730 кг сміття

Саме така кількість дайверів вирішила допомогти очистити океан від сміття. Під час «генерального прибирання» було зібрано близько 730 кг сміття, а також 30 кг волосіні. Такий масовий захід навіть став світовим рекордом. 2 години часу були витрачені не даремно.

4. Першокласники в Дейтоні вивчили мову жестів, щоб спілкуватися з єдиною глухою ученицею в школі

6-річну глуху дівчинку Марі Белангер ощасливили вчителі та однокласники, вивчивши мову жестів. Марі — єдина глуха дівчинка в школі, але тепер це не заважає їй вільно спілкуватися з усіма. Школа навіть організувала свято, на яке запросила Попелюшку. Та виконала пісню мовою жестів. Радості маленької Марі немає меж!

5. 11-річна дівчинка врятувала дитину з лап викрадачки

Керолайн з Індії дізналася про викрадення 7-річної дівчинки з поліцейського зведення. Випадково зіткнувшись з викрадачкою наступного дня, Керолайн відразу впізнала і злочинницю, і викрадену. Так вийшло, що жінка необачно попросила Керолайн, щоб та ненадовго подивилася за дитиною. Як тільки у нашої героїні з’явилася можливість, вона взяла дівчинку на плечі і почала бігти щосили. Дівчинка змогла потрапити додому цілою і неушкодженою.

6. У Канаді заборонили тримати китів і дельфінів в неволі

Заборонено тримати китів і дельфінів для розваг, а також торгувати, відловлювати і розводити. Вчені вважають, що кити і дельфіни сильно страждають від перебування в неволі, у них розвиваються хронічні хвороби, також страждає психіка ссавців.

7. У Нью-Йорку понад 100 бездомних підлітків отримали нагороди за те, що закінчили середню школу і успішно вступили до коледжу

Школярі Нью-Йорка, які живуть в притулках для бездомних, отримали нагороди від спеціального департаменту за те, що успішно закінчили середню школу і змогли вступити до коледжу. Кожному з більш ніж 100 учнів було видано по сумці з необхідними речами і ноутбук.

8. Вчені розробили спосіб перетворювати будь-яку групу крові в універсальну

Дослідницька група з Університету Британської Колумбії придумала, як можна за допомогою кишкових ферментів перетворити будь-яку групу крові в універсальну. Таку кров можна використовувати для переливання будь-яким пацієнтам. Якщо клінічні випробування пройдуть успішно, нас чекає прорив у сфері донорства крові.

9. Колишній мер Нью-Йорка інвестує 500 млн доларів, щоб закрити всі вугільні електростанції в США

Майкл Блумберг інвестував 500 млн доларів заради закриття всіх вугільних електростанцій в країні. Колишній мер Нью-Йорка вже досяг успіху в цій справі, закривши 289 вугільних підприємств. Згідно з амбітними планами Блумберга, вся вугільно-залежна енергетика буде зупинена в США до 2030 року. Цей вчинок стане найбільшою благодійною акцією, спрямованою на збереження навколишнього середовища.

10. У Нью-Йорку тепер офіційно заборонений пінополістирол

Пінополістирол — токсичний матеріал, який не розкладається і є шкідливим для людини. У народі його ще називають пінопластом. У Нью-Йорку планують перейти на біопластик, великі компанії теж шукають альтернативи.

11. За минулий рік в заповіднику Ньяса не вбитий жоден слон

Так, так виглядають хороші новини. Африканський заповідник Ньяса займає велику територію. Раніше чисельність слонів на ній скоротилася майже в 4 рази, виною тому браконьєрство. Але в цьому році всі слони залишилися цілі, і це велика перемога. Сподіваємося, популяція слонів зуміє швидко відновитися.

12. У штаті Нью-Йорк заборонили видаляти кігті котам

Знову відмінні звістки з Нью-Йорка! Підписано закон про заборону проведення операцій з видалення кігтів у кішок. Якщо ветеринар наважиться на це, то заплатить штраф в 1 000 $. Річ у тому, що це практично знущання над тваринами, адже подібна операція призводить до проблем з сухожиллями і артриту у вихованця. Краще відучити кота дерти шпалери або купити спеціальну іграшку для цього.

Коли читаєш такі звістки, десь в глибині душі з’являється надія. Як було б добре, якби такі новини з’являлися у світі кожного дня. 

А яка з цих новин сподобалася тобі найбільше?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: