13 осіб розповіли про звичайні сьогодні речі, які в дитинстві здавалися розкішшю для багатих

Діти рідко усвідомлюють, що таке бідність чи багатство, вони просто насолоджуються тим, що є у їхньому житті. Сьогодні ми підготували для Вас добірку одкровень користувачів, для яких звичайні речі здавалися раніше справжньою розкішшю.

 • Для мене справжнім здивуванням був холодильник повний їжі, який я побачив в гостях. У нас там тільки валялося декілька огірків й масло. В дорослому віці я пообіцяв собі, що мої діти ніколи не будуть мати такого досвіду – я дотримав свого слова. 
 • Хоча мої батьки не були бідними, але у нас ніколи не було нормального крему для гоління та якісних бритв. рем для гоління і якісні бритви. Чомусь купляли одноразові найдешевші. Можливо, в той час на таке кошти не витрачали. 
 • Раніше батьки не дозволяли купляти попкорн в кінотеатрі. Їжу ми брали з собою з дому і тишком проносили в зал. 
 • У моїх батьків ніколи не було відпусток, особливо в батька. Працював навіть у вихідні дні. Зараз я розумію, що він практично не приділяв нам час, бо ми просто не мали за що їсти. Катастрофічна бідність – це дуже страшно. 
 • Батьки дозволяли нам навідувати McDonald’s тільки раз на рік. Тоді я була впевнена, що це – розкіш, яку собі можуть дозволити лише багачі. Як тільки бачила у когось жовто-червоні коробочки, то зразу сприймала цих людей, як привілейованих. От зараз розумію, що їжа там не була відносно настільки дорога. Просто мої батьки на харчі не витрачали багато коштів. Навіть м’ясо все дитинство їла з хрящами.
 • Для мене дивина – це чиста квартира. Чесно, мої батьки зносили додому практично все. Тоді в мене склалася думка про те, що позбуватися мотлоху собі можуть дозволити лише багачі. 

 • Коли мені виповнилося 6 або 7 років, стався переворот у моєму розумінні щодо багатства. На той час ми бідували, однак я відвідувала приватну школу, яку оплачувала бабуся. Звичайно, я виділялася на фоні дітей багатих батьків, до цього часу навіть не здогадувалася, у якому скрутному становищі моя сім’я. Тоді всі дівчатка гралися лялечками, от і мама мені придбала таку, але сукні для неї шила самостійно, а не купляла. Одній заможній дівчинці я подарувала на день народження декілька суконь для ляльки, які зшила моя матір. Мама іменинниці спробувала повернути подарунок і заявила, що він «занадто розкішний»! І ось тоді я усвідомила, що для цих людей витрачений час був набагато ціннішим, ніж гроші. 
 • В дитинстві батьки ніколи не здійснювали спонтанних покупок. Інколи так хотілося якогось печива, або цукерка, однак вони були незворушні – купляли все чітко по списку.
 • В мене закарбувався в пам’яті один момент з дитинства. Тоді я гралася на ганку, як підійшли знайомі батьків. Вони мали гарний одяг, нову автівку, а ще постійно розповідали про те, як часто подорожують. Тоді я спитала в мами, звідки вони знають таких багатих людей, однак вона відповіла, що  вони взагалі-то заробляють стільки ж, скільки і ми. Мені це не вкладалося в голові, так чому ми ж не маємо стільки дорогих речей? Згодом стало все зрозуміло, вони стали банкротами. 
 • Дуже здивувалася, коли побачила, що люди можуть приготувати щось вдома. Моя сім’я була дуже бідною, тому ми харчувалися в пунктах, де роздавали харчі малозабезпеченим. Одного разу мене подруга закликала до себе на ночівлю. Вранці ми прокинулися, а її мама спитала, чи не хочу я оладок. Я дуже здивувалася, що в цьому домі були всі інгредієнти для страви. Почала відмовлятися,  мовляв, це занадто дорого, не хочу вас об’їдати. Однак жінка пояснила мені, що це не дорого. Тоді мені стало сумно, що ми настільки бідні. 
 • В дитинстві навіть не мав поняття про унітаз, у якому можна змивати. Переважно в нашому селі були компостні сараї. Влітку було ніби непогано, але от взимку похід в туалет перетворювався в справжнє випробовування. 
 • Мріяв про чобітки, які будуть мені підходити за розміром. Кожні туфлі я отримував від багатших родичів, які віддавали взуття або завеликі, або замаленькі. Так хотілося мати свою пару кросівок, яку ніхто не носив до цього, і які були б зручними.

А про що Ви мріяли в дитинстві?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector