13 ознак того, що ви – незабутня жінка

У кожного свої смаки та пункти оцінювання. Всі жінки гарні, та мова не про це. Що ж робить жінку такою, яку забути просто неможливо? Говоримо не про ідеальне тіло, яскравий макіяж та ефектне вбрання. Тут про дещо більше, бо ж жінка — це цілий вибух незбутностей…

Незабутніх жінок справді багато, та всіх їх дещо об’єднує. Вони сильні, ні за ким не бігають і можуть самі вирішити свої ж проблеми. Тому їх і видно серед звичайних прохожих. Якою ж має бути жінка, щоб її раз побачили і більше ніколи не забули?

1. Вона добра до всіх, хто заслуговує на це

Незабутня жінка добра і щира, але не до всіх. Вона вміє ідентифікувати людей, тому добра лише до тих, хто цього справді вартує. А ще ви не побачите від неї агресії. Вона вміє себе захистити, але робить це з повною відповідальністю.

2. Вона не здається.

Такі жінки можуть подолати будь-які труднощі, але вони досягнуть бажаного результату. Вони будуть берегти себе завжди.

3. Їй все одно, що думають про неї інші.

Така жінка не буде перейматись думкою незнайомих людей, бо вона впевнена в собі. Вона знає, що робить, чого хоче і причини всіх своїх вчинків. Лише її думка важлива для неї.

4. Вона не боїться бути собою.

Така жінка точно віднайшла себе і розуміє свою сутність, своє життєве призначення і свої особисті кордони. Їй подобається бути собою, тому вона не носить масок інших людей.

5. Вона підтримує близьких людей.

Вона цінує своїх людей. Бо вона їх любить і зробить усе для їхнього щастя.

6. Вона визнає свої помилки.

Вона сильна, розумна і мудра. Але помиляються всі. Вона також. Та вона не буде гордо іти, влаштовувати істерики чи кричати про те, що вона має рацію. Ні. Незабутні жінки дивують: вона може вибачитись і обговорити ситуацію, а не ображатись, як маленька дівчинка.

7. Вона незалежна.

Такі жінки не потребують чиєїсь похвали, щоб впевнитись у тому, що вони успішні. Вони бачать себе, результати своєї роботи та ні в кого нічого не випрошують.

8. Вона чесна.

Такі жінки не влаштовують дешевих інтриг, не провокують ревність чи занепокоєння у свого чоловіка. Вона знайде, що сказати. Навіть якщо правда буде не особливо приємною. Усі навколо можуть вам обманювати, але незабутня жінка — ні.

9. Вона знає, на що заслуговує.

Такі жінки знають собі ціну. Їм не потрібні люди, які не зможуть їх достойно оцінити, бо ж ніякої поваги вони в майбутньому від таких людей просто не отримають. Вона не буде терпіти того, на що точно не заслужила. Їй потрібна гармонія, а не тягар.

10. Вона не всіх впускає у свою душу.

У них є лише дуже вузьке коло осіб, які могли б почути про її душевні тривоги. І більше нікого і ніколи. Знайомому вони не розповідатимуть про свій біль чи успіх.

11. Вона не егоїстична.

Вона любить себе, поважає і цінує, доглядає за собою. Але це не засліплює їй очі, адже вона дбає про рідних людей. Вона дасть руку допомоги, якщо хтось цього потребуватиме.

12. Вона дає хороші поради.

Вони мудрі порадниці і орієнтуються як на власний досвід, так і на об’єктивні обставини. Вони можуть дати влучні поради, які змінять багато чого в житті людини.

13. Вона говорить сама за себе.

Вона не потребує людини, за яку можна було б сховатись і мовчати, чекати, поки образи в її бік стихнуть. Ні. Вона може впевнено зробити крок вперед, відповісти кривднику, забрати своє і гордо піти. Її не зламає ніщо.

Бо вона — незабутня.

А ви?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: