13 потужних цитат прекрасної та тендітної Ади Роговцевої

Ада Роговцева здобула славу й визнання завдяки своєму таланту й майстерній акторській грі. Свою першу роль жінка зіграла у фільмі “Приборкання вогню”. У свої 18 років вона буквально пережила історію Наталії Башкирцевої, тому й змогла абсолютно точно передати її. Однак вражає не лише творча сторона її особистості, але й чітка громадянська позиція і безкомпромісне сповідування власних принципів. 

Ця жінка викликає у нас справжній захват, тому ми зібрали кілька мудрих цитат, які змусять замислитися кожного:

1.  У багатьох акторів немає життя, тільки театр. У мене є життя.

2. Гинуть люди, руйнуються материнські серця, а вони спокійно про це говорять. Вони не каються, не хрестяться, ні око, ні вія у них не здригнеться, ні рот не зобразить хоч якусь скорботну гримасу. Вони думають, що винищують не людей, а якихось тварин. Я навіть мурашки не можу вбити!

3. Я легко віддавала все, що заробляла, а коли потрібно було виходити в світ, позичала у подруг і одяг, і діаманти.

4. Великий обман багатьох головних – не бачити кожного окремо, не поважати, не цінувати їх дорогоцінного часу і нервів!

5. Найголовніше в житті людини — зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності — неповноцінна, а народ без гідності — це вже не народ.

6. Не можна бити того, що лежить, не можна бити по голові, обличчю, животу, не можна бити людину, у якої немає зброї. Ваш опір, наш опір  — наша гідність.

7. Триває війна, а ми живемо, як ніби її немає. Ми всі повинні обмежити себе в святах і салютах. Це не означає, що життя повинно завмерти, але потрібно бути милосерднішими. Ця небезпека не тільки над тими хлопчиками – вона над нами.

8. Я ніколи не приховувала свій вік. Що тут викручуватися і хитрувати, якщо в енциклопедії і так все про мене написано!

9. Гумор, філософське відношення до життя, терпіння, мужність і велика любов до всього, що тебе оточує. До сонця, ліхтаря на вулиці, дітей, онуків. Ось єдиний рецепт. Тільки так, вважаю, варто жити.

10. Любов — це любити ЙОГО, віддавати ЙОМУ все, належати ЙОМУ, але якимсь чином мати свою свободу… Залежати від іншого, навіть марити!

11. Так найчастіше і буває: те, що робиться у поспіху і відчувається як “не головне”, побічне, виявляється у результаті  найголовнішим, чи не найважливішим і значним. Щось на кшталт “обмовки за Фрейдом”: випадково сказане видає істину більше, ніж ретельно сформульоване.

12. Леся Українка говорила, що несвобода ще більш мерзенна, якщо вона добровільна. Я бачу, що у вас немає спокою і байдужості, і це добре. Тому що народ без гідності – не народ. У цій страшній і тяжкої історії мене обурює, що люди з боку анти-Майдан дуже спокійно кажуть про кров, про смерті і у них не зупиняється серце за кожного вбитого. Я зрозуміти цього не в змозі! Якби так говорив якийсь маніяк збочений, який отримує задоволення від смерті, а це ж начебто люди.

13. Я все життя грала в Росії, крім України. Мені кажуть: “Ада, ти наша”. А я їм відповідаю: “Я не ваша. Я своя, я українська.

Зараз професійна діяльність Ади Роговцевої продовжує набирати обертів. Актриса грає на сцені Київського театру драми і комедії, що знаходиться на лівому березі Дніпра. Додатково вона гастролює Україною і підтримує воїнів АТО на Донбасі. Своїм прикладом жінка закликає усіх бути патріотами своєї держави і свідомими громадянами. 

А ви знайомі з творчістю цієї актриси? Яка з її цитат відгукнулася вам найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Vasylyna
Adblock
detector