13 повчальних мультфільмів, які допоможуть дітям перебороти страх і сором’язливість

Час, коли казки відкрито моралізувати, вже давно минув. Тепер всі важливі життєві уроки викладаються у вигляді захоплюючого сюжету, який зачаровує і дітей, і дорослих. Це здорово, тому що завдяки таким мультикам діти засвоюють важливі цінності, а батьки отримують зайвий привід задуматися і обговорити свої думки з дітьми.

№13: «Спірит: Душа прерій»

Пригодницький мультфільм «Спірит: Душа прерій» розповідає про долю жеребця, на ім’я Спіріт. Його подорож була по всій Америці, і тривала до тих пір поки відважний жеребець не знайшов собі нового господаря. Ним став молодий індіанець, вони здружилися і Спіріт знайшов своє довгоочікуване щастя. Також йому пощастило знайти собі другу половинку і бігати по безкрайніх полях разом з нею.

№12: «Червоні черевички і сім гномів»

Одного разу відьма Регіна наклала прокляття на сімох колись красивих принців, тепер вони перетворилися в неприємних зелених гномиків, які шукають порятунку від свого жахливого прокляття. В один момент їх пошуки приведуть до прекрасної дівчини, власниці червоних туфельок.

№11: «Бембі»

Зворушлива історія оленя Бембі — історія про дружбу, дорослішання, втрати і радощі знайома всім шанувальникам Діснея. Як же склалося, що мультфільм, що вийшов на екрани понад сімдесят років тому, і сьогодні не втрачає популярності серед великих і маленьких глядачів.

№10: «Втеча з курника»

Цей чудовий пластиліновий мультфільм починається з того, що на ферму волею випадку потрапляє американський півень. В цей час на фермі замишляється втеча. Зокрема втечу з курника, новоприбулий відважний півень бере під своє керівництво.

№9: «Сталевий гігант»

Дія мультфільму відбувається в 1957-му році в невеликому провінційному американському місті. Одного разу жителі цього міста помічають в небі дивний спалах, а через якийсь час на Землю падає таємничий об’єкт. Поки люди намагаються зрозуміти, що це було, звичайний хлопчик, на ім’я Хогарт Хьюз зустрічає на околиці міста величезного сталевого робота, який і був тим літаючим об’єктом.

№8: «Сімейка Крудсів»

Мультфільм  розповідає про Eep — дівчину з родини печерних людей, які живуть і полюють в доісторичні часи. Її сім’я — одна з небагатьох, яка вижила, в основному через строгі правила її відважного батька, Груга. В їх печерному будинку Груг розповідає історію своєї сім’ї, в яку входять його дружина Угга, його дочка, його син Танк і його свекруха Гран. Він використовує історію, персонаж якої схожий на Eep, щоб попередити сім’ю, що дослідження навколишнього світу становлять загрозу для їх виживання.

№7: «Вперед»

Історія відбувається у світі, населеному кентаврами, циклопами, драконами. Схоже на реальність з чарівної казки, але насправді всі ці істоти ведуть звичайний образ життя, користуються благами цивілізації і долають повсякденні труднощі.

№6: «Людина-павук: Через всесвіти»

Дія мультиплікаційної стрічки розгортається посеред сучасного Нью-Йорка. Головний герой — Майкл Моралес виявляє у себе надздібності. Однак юнак живе у світі, в якому існує кілька всесвітів Людини-павука, а костюм супергероя носить не тільки він.

№5: «Рататуй»

Маленький пацюк Ремі жив в підвалі популярного паризького ресторану. Його відмінною рисою був особливо тонкий нюх і відчуття смаку. Напевно тому його заповітною мрією було стати великим шеф-кухарем і готувати приголомшливі страви. Однак ніхто не розумів його пристрастей, поки він не зустрів молодого кухаря, на ім’я Лінгвіне, який відразу знайшов з ним спільну мову і допоміг Ремі досягти своєї мети.

№4: «Паранорман, або як приручити зомбі»

Історія про містечку, яке беруть в облогу зомбі. Допомогти жителям може лише хлопчик, на ім’я Норман, який має здатність розмовляти з мертвими. Норман кидає виклик привидам, зомбі і дурним дорослим, щоб врятувати своє місто від багатовікового прокляття.

№3: «Як приручити дракона»

У мультфільмі «Як приручити дракона» розповідається про вікінгів, які живуть в казковому світі, де найпідступнішими і небезпечними для людей істотами є дракони. Але молодому вікінгові, щоб вважатися дорослим і стати повноправним членом громади, необхідно битися з однією з цих хвостатих-крилатих тварин, перемогти її та підтвердити звання справжнього бійця, сильного і безжального.

№2: «Еверест»

Дівчинка Лу живе у великому мегаполісі, а ще вчиться в школі. Вона часто забирається на дах свого багатоповерхового будинку, щоб помріяти про подорожі в далекі країни і пограти на скрипці в самоті. Несподівано вона виявляє на даху велике кошлате чудовисько з білою шерстю, яке виявляється малюком снігової людини — єті.

№1: «Університет монстрів»

Дія мультфільму розгортається в місті Монстрополісі, в якому мешкають безліч монстрів всіляких форм і розмірів. Двоє друзів-монстриків працюють на найбільшу «залякувальну» корпорацію — «Корпорацію Монстрів». Для монстрів крики дітей є необхідним для життя джерелом енергії, і працівники цієї корпорації займаються видобутком цього цінного ресурсу.

А ви вже бачили ці мультики?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: