14 фільмів, які зачеплять до глибини душі

Іноді хочеться подивитися такий фільм щоб відчути, що ці пару годин ти провів не дарма. Ось деякі з таких фільмів:

1. «Діти небес»


Приголомшливе іранське кіно для сімейного перегляду (6 +), який отримав премію Оскар. По дорозі зі школи Алі, хлопчик з бідної сім’ї, губить єдину пару взуття своєї молодшої сестри. Це була серйозна помилка. У неї це єдині туфлі, а у батька немає можливості терміново купити нові. І вони самі обирають нічого не говорити батькам, а щоб ті нічого не помітили, придумують маленьку хитрість — носити спортивне взуття Алі по черзі. Але, як це іноді буває, безневинна витівка призводить до несподіваних обставин.

2. «У гонитві за щастям»


Кріс Гарднер — батько-одинак. Виховуючи п’ятирічного сина, Кріс щосили прагне зробити так, щоб дитина росла щасливою. Працюючи продавцем, він не може оплатити квартиру, і їх виселяють.

Опинившись на вулиці, але не бажаючи здаватися, батько влаштовується стажистом в брокерську компанію, розраховуючи отримати посаду фахівця. Тільки протягом стажування він не буде отримувати ніяких грошей, а стажування триває 6 місяців …

3. «Слова»


Рорі Дженсен — письменник, який нарешті отримує довгоочікувану популярність, але його роман-бестселер виявляється написаний іншою людиною, з який він тепер повинен заплатити високу ціну за вкрадені у нього життя і роботу.

4. «Якщо тільки»


Кожен день ми приймаємо рішення, які впливають не тільки на власну долю, але і долі людей, що оточують нас. Так ланка за ланкою з’являється міцний ланцюжок подій, зруйнувати який нам не під силу. Але раптом вийде?

Саманта — американка, вчиться музиці в Лондоні. Вона гарна, рвучка, імпульсивна й емоційна — вона закохана. Її друг Ян весь в справах, він весь час зайнятий і практично одружений на своїй роботі. Це руйнує їх стосунки з Самантою. Але все перевертає трагічна випадковість — безглузда автокатастрофа забирає життя Саманти, і Ян, нарешті, розуміє, що він втратив в своєму житті …

Якби тільки Ян міг повернути час назад, якби тільки він міг прожити цей фатальний день заново, якби тільки … І доля надає йому цей шанс.

5. «Пам’ятай неділю»


Самотня офіціантка Моллі зустрічає красивого хлопця на ім’я Гас, який працює в магазині ювелірних прикрас. Моллі вважає, що нарешті зустріла свого єдиного, але чим більше вона пізнає його, тим більшою загадкою виявляється для неї Гас. Він розсіяний і заклопотаний. Він щось приховує? Так. Гас неохоче ділиться з нею, оскільки страждає аневризмою мозку — у нього досконала втрата короткострокової пам’яті. Кожен день — це новий день, кожен день його життя починається заново. Кожен день він бачить Моллі і намагається згадати, хто вона. Кожен день він повинен закохатися в неї знову і знову.

6. «Дорога додому»


Розпещений хлопчисько змушений деякий час жити далеко від звичної йому міської суєти зі своєю німою бабусею. Здавалося б, безпорадна стара жінка — зручний об’єкт для прояву дитячої жорстокості. Але бабуся терпляча і мудра, вона володіє даром, над яким жорстокість безсила — даром любові.

7. «Хороші діти не плачуть»


Шестикласниця Аккі справжня хуліганка: вона любить футбол, б’ється з хлопцями і нічого не боїться. Нічого, крім любові. Однак, коли їй ставлять діагноз лейкемія, саме любов дає їй сили боротися з хворобою і прийняти неминуче.

8. «Мій ангел-охоронець»


Адвокат стикається з незвичною справою: 11-річна дівчинка подає до суду на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворої на лейкемію.

9. «Зірочки на землі»


Маленький хлопчик 8 років Ішан Аваст з народження трохи відрізняється від інших дітей. Йому дається важко те, що у інших виходить дуже легко. Світ не розуміє цю дитину, як і його власні батьки. Коли Ішан втретє провалює іспити в школі, його батько  відправляє хлопчика в школу-інтернат як покарання. Самотність губить дитину, він засуджує себе за розлучення з батьками, але і їх не може пробачити. Одного разу в житті Ішана з’являється тимчасовий вчитель малювання Рам Нікум — єдиний, хто розуміє цю дитину. Рам ставить перед собою мету змінити життя хлопчика і ставлення до нього.

10. «Двері в двері»


В основу фільму покладена реальна історія життя Білла Портера. Дія починається в 1955 році і закінчується в наші дні. Білл Портер — каліка від народження. Він хворий на церебральний параліч. Нудно й одноманітно проходять їх з матір’ю дні. Однак його мама зуміла допомогти улюбленому синові встати на ноги — в прямому і переносному сенсі.

11. «Листи до Бога»


Листи до Бога юний Тайлер Доерті пише кожен день. Хлопчик тяжко хворий і тільки віра дає йому мужність для боротьби зі страшною недугою. Здивований листоноша Брейді Макденіелс листа адресату, звичайно ж, не дасть. Зате прочитавши їх, надихнеться хоробрістю дитини і зможе знайти в собі сили для боротьби зі своєю алкогольною залежністю.

12. «Джузеппе Москаті: Цілюща любов»


Історія святого Джузеппе Москаті — неаполітанського лікаря. Моськаті все своє життя декларував, що головна сила — любов. Він постійно доводив це, поєднуючи блискучі лікарські здібності з любов’ю до ближнього. Моськаті стверджував, що навіть просте співчуття зцілить хворого швидше, ніж байдуже виконання лікарем своїх обов’язків, і переконував у цьому своїх учнів.

13. «Босоніж по бруківці»


На що ти здатний заради кохання? Насправді Ніка Келлера в даний час займають зовсім інші питання. Він не утримується ні на одному робочому місці, і його сім’я — особливо вітчим Хайнріх і брат Віктор — вважають його закінченим невдахою. Лише його мати продовжує в нього вірити.

14. «P.S. Я люблю тебе»


Він і вона створені одне для одного, дві половинки одного цілого, які, проживши душа в душу довге щасливе життя могли б спокійно померти в один день. Але доля розпоряджається інакше, і вона дуже скоро залишається вдовою. Але навіть після смерті чоловік не залишає свою кохану дружину: завчасно він залишив їй 7 послань, які повинні допомогти їй пережити втрату. Кожне закінчується постскриптумом «Я люблю тебе».
Приємного перегляду!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями.

I
Загрузка ...