14 найдорожчих страв у світі

Сьогодні ми поговоримо найдорожчу їжу у світі, яка є дійсно справжнім ексклюзивом. Ці страви вас дуже здивують. Не завжди дороге та екзотичне сподобається вам на смак, але те, що воно принесе вам багато вражень, це факт. 

Ось яку їжу можуть дозволити собі найбагатші люди, які звикли до розкоші:

НАЙДОРОЖЧИЙ ГРИБ

Ціна: від 400 до 2000 євро.

Саме білі трюфелі вважаються найсмачнішими грибами.

НАЙДОРОЖЧІ ПЕЛЬМЕНІ У СВІТІ

Ціна: 8 пельменів — 2 400 доларів, а  16 — 4 400 доларів.

«Golden Gates» — ресторан для багатих відвідувачів в районі Бронкса. Саме тут можна спробувати найдорожчі пельмені у світі. Їхня ціна обумовлюється тим, що склад, крім телятини, лосятини і свинини входить залізо глибоководної риби-факел. Саме через це пельмені при тьмяному освітлені випромінюють синьо-зелене світло.

НАЙДОРОЖЧИЙ ЧАЙ

Ціна: 685 000 доларів за кілограм.

Дахунпао — це найдорожчий чай світу, який отримують з унікальних кущів, вік яких становить 350 років. Щороку ці кущі дають лише 500 г чаю. 

НАЙДОРОЖЧЕ У СВІТІ М’ЯСО

Ціна: 750 $ до 1000 $ за 1 кг.

А йдеться про мармурову яловичину, яку отримують з японських корів Вагіу. Ці корови розводяться лише в Японії. Протягом століть їх годують найкращими травами та ставляться до них шанобливо.

НАЙДОРОЖЧИЙ У СВІТІ ГОРІХ

Ціна: 30 доларів за 1 кг.

Макадамія — найдорожчий горіх у світі, який колись був основним в раціоні  австралійських аборигенів.

НАЙДОРОЖЧА В СВІТІ ІКРА

Ціна: 2000 доларів.

І це зовсім не чорна ікра, а ікра  білуги-альбіноса, яка отримала назву «Алмас» та рідко експортується з Ірану. Переважно 100 г ікри поміщають в золоту тару. 

НАЙДОРОЖЧІ СПЕЦІЇ У СВІТІ

Ціна: 6000 доларів за 1 кг.

Найдорожча пряність у світі — шафран. Спеція, прозвана «Червоне золото», а причини прості: шафран збирають та обробляють вручну всього лиш один-два тижні восени. Шафран — це тичинки крокусів, і щоб зібрати 1 кг спецій, потрібно 300 000 квітів!

НАЙДОРОЖЧА КАРТОПЛЯ

Ціна: 500 євро за 1 кг. 

Так, картопля! Це не звичайна картопля, адже вона росте в полях, які удобрюють морськими водоростями, через що отримує незвичний смак.. Придбати її  можна лише в Нуармутьє, Західна Франція. По всій Європі попит на цю картоплю зростає, а в рік селяни збирають всього близько 100 тонн цього коренеплоду. 

НАЙДОРОЖЧИЙ ОМЛЕТ У СВІТІ

Ціна: 1000 доларів.

Якщо ви хочете спробувати найдорожчий омлет, то вам слід відвідати ресторан нью-йоркського готелю «Le Parker Meridien». До його складу входять яйця, лобстери, картопля та чорна ікра. 

НАЙДОРОЖЧА ОЛІЯ

Ціна: 100 мл олії 250 доларів. 

У світі найдорожчою вважається арганова олія, яку добувають в Марокко. Саме арганія є улюбленими ласощами кіз, а плоди цього дерева нагадують оливи.   На один літр олії їх потрібно цілих 30 кг. 

НАЙДОРОЖЧИЙ ХЛІБ

Ціна: 25 доларів. 

Roquefort and Almond Sourdough Bread — найдорожчий хліб, який готує шеф-кухар Paul Hollywood.  Готується він з борошна А класу та заквашується мигдалем та сиром «Рокфор».

НАЙДОРОЖЧЕ МОЛОКО

Ціна: 22 000 доларів за 1 л. 

Ви здивуєтеся, але найдорожчим молоком у світі є молоко мишей. Щоб отримати 1 л цього продукту потрібно подоїти 4000 мишей. А використовують молоко в медицині, через його корисні властивості. З нього роблять препарати для кращого кровотворення.

НАЙДОРОЖЧИЙ СИР

 Ціна: 1 280 доларів за 1 кг.

Pule — це особливий вид сорту сиру, який виготовлюють з ослиного молока. 

НАЙДОРОЖЧА ВОДА

Ціна: $ 60000 за 1,25 літрову пляшку

Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani — найчистіша джерельна вода, названа на честь знаменитого італійського художника Амедео Модільяні. Продають її у пляшці з чистого золота 25 карат.  Сама ж вода є сумішшю найчистішої джерельної води з Франції, з островів Фіджі, з додаванням води з льодовиків Ісландії.

Що вас вразило найбільше?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: