14-річна дівчина померла уві сні. Її вбивцю мати знайшла в ліжку доньки…

Смартфони супроводжують нас протягом цілого дня. Ми прокидаємося від звуків будильника, переглядаємо соцмережі в транспорті, спілкуємось телефоном з іншими. Також це остання річ, яку ми бачимо перед сном. Насправді, смартфони приховують в собі велику небезпеку, яка може стати фатальною.

Ось реальна історія молодої дівчини, яка поводилась саме так – як і мільярди інших.

Батьки вранці зайшли до 14-річної дівчини в кімнату і намагалися її розбудити. Після декількох невдалих спроб батьки доставили дівчину до лікарні, де констатували смерть через удар струмом. 

Матір, повернувшись додому, не могла зрозуміти, в чому річ. Донька була цілком здоровою та й звідки взявся цей струм? Зайшовши в кімнату, жінка побачила на ліжку доньки оголений провід від зарядки. 

За версією поліцейських, причиною став несправний шнур від iPhone 6: з кабелю стирчали оголені дроти. На опублікованих в ЗМІ фотографіях видно, що дівчина вже намагалася полагодити зарядку за допомогою скотчу.

Дівчина випадково уві сні зачепила зарядний пристрій з оголеними дротами. 

Зарядка зі зламаним кабелем представляє реальну загрозу для життя людини.

Ця історія є хорошим уроком для всіх нас. Використовуйте телефон подалі від себе. По-друге, ніколи не користуйтеся частково зламаним зарядним кабелем, не пошкодуйте грошей і купіть новий. Краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Бережіть себе!

Ви чули цю історію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector