14-річна дівчинка не дала синдрому Дауна зруйнувати свої мрії — і стала моделлю

Все можливо, якщо захотіти (с).

14-річна дівчинка з синдромом Дауна стала джерелом натхнення для тисяч людей у всьому світі після штурму бразильської індустрії моди.

Джорджію Траберт запросили принаймні п’ять різних агентств з тих пір, як скаути виявили її «надихаючі» фотографії в соціальних мережах. Крім показів для багатьох великих брендів в Бразилії, Траберт також знялася в декількох рекламних роликах на телебаченні.

Молода дівчина привернула увагу, коли її мама Рубія поділилася фотографією в соціальних мережах, щоб допомогти їй стати більш впевненою в собі. Мати Джорджії звільнилася з роботи, щоб піклуватися про неї відразу, як після пологів дівчинці поставили діагноз синдром Дауна, а також порок серця.

 Рубія опублікувала фото 12-річної Джорджії на Facebook, і воно сподобалося багатьом людям. У Джорджії з’явилися підписники.

«Все почалося як жарт; я розмістила її фотографію на Facebook, і вона відразу ж набрала купу лайків. Ідея полягала в тому, щоб надихнути інших дітей з синдромом Дауна. Сьогодні вона числиться в п’яти модельних агентствах. але найкрутіше на неї відреагували в Instagram і Facebook. Завдяки їм вона стала відомою в усьому світі».

Дівчинка тільки що знялася в рекламі для відомого бренду, а також для одного з найбільших ювелірних дизайнерів в Бразилії.

Сторінка Instagram Джорджії налічує понад 50 тисяч підписників і продовжує рости.

Рубія, мама Джорджії розповідає: «Під час моєї вагітності всі мої аналізи були хорошими, і ми поняття не мали, що у нас буде дитина з синдромом Дауна. Природно, спочатку це був шок, але ми прийняли її з великою любов’ю. Зізнаюся, що в той час я була наповнена сумішшю смутку і невпевненості».

«У перший же день їй поставили діагноз« порок серця »і зробили операцію, коли їй було п’ять місяців — і тепер вона повністю здорова», — додала Рубія.

Джорджії було важко вписатися в колектив звичайних шкіл, а деякі взагалі відмовлялися приймати її. Тому дівчинка навчалася вдома. Мати кинула роботу, і присвятила себе вихованню дівчинки. Вона вчила її співати, танцювати, писати і читати. Коли вона була маленькою, її батьки переїхали в іншу країну, де їм усім довелося адаптуватися до інших звичаїв і іншої мови.

Вона була дуже самотньою, тому що дівчатка її віку завжди були більш просунутими в соціальному житті. Але Джорджія виявилася дуже марнославною, і їй подобалися одяг, сумки, косметика. Можливо, це і стало визначальним у її кар’єрі. 

А вам сподобалася Джорджія?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: