«14-річна дівчинка всю ніч шукала свою маму по лікарнях». Історії жертв харківської трагедії.

Відлуння жахливої ​​трагедії в Харкові 18 жовтня до сих пір розносяться по всій країні. Шість відібраних життів і десятки покалічених доль. Винуватиця в СІЗО очікує своєї долі, громадськість вимагає вчинити самосуд, але що робити рідним і друзям загиблих?

Страшно уявити, що цих людей більше немає, з ними зникли їхні мрії і прагнення, залишилися лише пам’ять і біль. Батьки Зайцевої намагаються допомогти грошима, але ж усім зрозуміло, що тут грошима ніяк не допомогти. На жаль, вони не повертають до життя.

Олександр Євтєєв

Олександру було 27 років, він працював в ІТ-компанії, де був одним з кращих фахівців. Він загинув на місці, не дочекавшись машин швидкої допомоги.

У червні цього року розписався, дружина також постраждала в аварії.

«Ти був прекрасною, доброю, світлою, життєрадісною людиною. Наш Сашко … » — пишуть друзі в соціальних мережах.

Оксана і Діана Берченко

Оксана Берченко — дружина Олександра, разом зі своєю рідною сестрою Діаною потрапили в реанімацію з численними переломами і пошкодженнями внутрішніх органів.

Оксана прийшла до тями, але у неї проблеми з пам’яттю, рідні поки не зважилися повідомити про смерть чоловіка. Сказали, що він відбув у відрядження.

Діана померла в лікарні 26 жовтня. Вона збиралася вийти заміж, її наречений намагався зібрати кошти на лікування. Дівчину поховали у весільній сукні.

Раніше батько дівчат заявляв, що Зайцеви звернулися до нього з матеріальною допомогою. Він відмовив, адже «це не підніме рідних з могили».

Алла і Анастасія Сокол

Дружина і дочка героя АТО Володимира Янчука, який загинув на фронті в 2014 році. Тепер в родині залишилася лише мати Алли.

«Її мати (матір Зайцевої) приїжджала до нас. Я не захотіла з нею зустрічатися. Нам не потрібно від них нічого, адже ніякими грошима не можна окупити двох моїх дівчаток », — каже мати і бабуся загиблих Алли і Анастасії Сокіл.

Анастасія вчилася на третьому курсі факультету іноземних мов в Харківському педагогічному університеті ім. Г. Сковороди. Дівчина всього тиждень не дожила до свого двадцятиріччя.

«Немає жінки, яка плакала у мене на грудях на похоронах Володьки в серпні 14-го. Немає дівчинки, 19-річної розумнички, яка добре вчилася, знала мови, про щось мріяла », — розповів суддя Олександр Мамалуй.

Наталя Умаєва

Того вечора Наталя прямувала назустріч 14-річній доньці, попутно розмовляючи з нею по телефону. У момент зіткнення дівчинка почула лише шум, а потім їй відповів чоловічий голос, сказавши, що трапилася страшна аварія.

«Дівчинка взяла собаку, корм для неї — не знаючи, скільки доведеться бути відсутнім. 14-річна дитина всю ніч шукала свою маму по лікарнях », — розповіла подруга загиблої.

На упізнання приїхав її 19-річний син Тимур. Чоловік працює моряком, зараз в плаванні, новину йому повідомили по скайпу, похорони пройшли без нього.

Ніна Кобесова

28-річна викладачка іноземних мов жила в селі Тишиновка, але працювала в Харкові. Того вечора вона поверталася додому після чергових занять з дітьми.

«Таких добрих людей я в житті не знала, Ніна всіх прощала, навіть тих, хто її ображав. Завжди привітна, усміхнена. Вона не була одружена, зустрічалася з хлопцем », — розповідає мати одного з учнів.

Жанна Власенко

За словами лікарів, вагітній жінці та її дитині нічого не загрожує, але медики не поспішають виводити її з коми, щоб не викликати передчасні пологи.

«Вагітна ще спить, з дитиною все добре. Він набирає вагу. Істотних змін у стані решти постраждалих немає », — відзначили в прес-службі ХОДА.

Звичайно, словами справі не допоможеш, але ми ще раз всією редакцією приносимо наші щирі співчуття всім потерпілим, особливо родинам загиблих. Дуже сподіваємося, що ця жахлива трагедія стане уроком всім водіям, і наші дороги стануть помітно безпечнішими.

Можливо, найсуворіший вирок для Зайцевої стримає запал багатьох мажорів. Будемо стежити разом з тобою.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: