14-річний хлопчик зміг забезпечити не тільки своє майбутнє, а й життя своїх батьків

Сьогодні ми вам хочемо розповісти про неймовірного хлопця з Британії, який своїм талантом в 14 років сколихнув чи не увесь світ. Вже зараз Кірона Уїльямсона називають “маленьким Моне”, а його батьки впевнені, що вони виховали справжнього вундеркінда. 

Ще 10 років тому хлопчик висловив своє захоплення до малювання. Він створював дивовижні картини вже в чотири роки. Згодом він почав малювати пейзажі та місцевості, де часто проводив час з батьками. 

Його картини наповнені неймовірною атмосферою, тому вони швидко набули популярності. Згодом роботами Кірона зацікавилися в Японії, США, Німеччині. 

Кірон виставляв свої роботи на різних аукціонах з 8 років. Так за цей період йому вдалося продати 33 картини за 235 тисяч доларів. Окрім цього, ще 23 картини Кірон продав інтернеті й отримав за них 360 тисяч доларів. З отриманих коштів його батьки заснували власну компанію, яка зараз приносить значний добуток в сім’ю. 

Загалом Кірону вдалося за допомогою свого таланту заробити вже 2,2 млн доларів. Він вважається одним з найбагатших дітей Британії, вартість картин хлопця зараз складає від 3,5 тисячі доларів до 30 тисяч доларів.

За гроші, які він отримав після продажу перших картин в 2009 році, юнак придбав своїй родині просторий будинок.

Батьки стверджують, що не змушувати сина займатися мистецтвом, він малював картини тоді, коли сам цього хотів, тому всі його роботи наповнені любові.

Вам сподобалися роботи Кірона?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector