У тoй мoмeнт, кoли пoчинaєш цiнyвaти ceбe, в життi бaгaтo чoгo змiнюєтьcя

Ось що відбуваєтеся з життям людини, яка навчилася поважати власну гідність:

1. Вaшi cтocyнки з caмим coбoю пoлiпшyютьcя.

Як тільки ви зробите переоцінку свого життя й почнете піклуватися про власне здоров’я, красу, емоції, то одразу зрозумієте всю токсичність деяких людей з вашого оточення й просто припинити це спілкування. Таким чином в житті буде значно менше негативних емоцій. 

2. Ви пoчинaєтe любити ceбe.

Якщо до цього вам потрібно було заповнити внутрішню порожнечу чужим коханням, то зараз вам достатньо любові до себе, а ще відчуття вдячності.

3. Ви вiдпycкaєтe тoкcичних людeй.

Відбувається переоцінка всього, що нас оточує. З цього моменту ви просто обриваєте контакти з тими людьми, які завдають вас болю, це може бути випадкова прихильність, або є кохання, що не відповідає взаємністю. 

4. Ви cтaєтe щacливiшими.

Звичний день починає наповнюватися сенсом, а негативні емоції, драми просто відходять на другий план. Ви стараєтеся уникати ситуацій, які можуть завдати болю. 

5. Вaшi cтocyнки з iншими пoлiпшyютьcя.

Тепер ви можете знайти більше однодумців, які, як і ви, цілеспрямовані, позитивно налаштовані й впевнені в собі.

6. Ви пpивaблюєтe якicних людeй.

Відповідно у вашому житті тепер буде більше місця для тих людей, які дійсно варті нашої уваги. Стосунки з ними будуть якісними, правильними, не стануть принижувати й зменшувати відчуття власної гідності. Лише тоді ви зрозумієте, як легко можна дружити й кохати. 

7. Ви пoчинaєтe пo-cпpaвжньoмy бopoтиcя зa ceбe i тe, y щo вipитe.

Віра в себе володіє неймовірною силою. Тепер ви вже не так гостро реагуєте на критику інших, негативні думки або ж сумніви просто не здатні захопити вашу свідомість. Адже ви щиро вірите, що у вас все вийде. 

8. Ви cтaєтe бiльш впeвнeними.

Будь-яка сфера вашого життя значно покращується, адже тепер ви самовпевнені, відчуваєте любов до себе. Навіть власні недоліки в дзеркалі не можуть змінити той факт, що зараз ви захоплюєтеся власною особистістю. 

9.Ви пepecтaєтe випpaвдoвyвaтиcя.

У вашому житті більше не має місця виправданням, адже ви зрозуміли, що хочете робити все те, що дарує вам щастя, а не те, що подобається іншим.

10. Ви пepecтaєтe вибaчaтиcя.

Ви щодня будете робити певний вибір і при цьому зрозумієте, що вам не потрібно за нього вибачатися. Звичайно, будь-яка помилка потребує визнання з нашої сторони, але тепер ви не вибачаєтеся за усі дрібнички, інколи навіть коли ви взагалі не провинилися. 

11. Ви пepecтaєтe чeкaти.

Тепер ви поважаєте себе і не дозволяєте іншим кривдити, брехати, давати хибні очікування. Ви з легкістю відпускаєте тих людей, які завдають вам болю.

Ви згодні з цими твердженнями? 

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: