15 фільмів, які западають в душу, пам’ять і змушують лежати в роздумах без сну

Для вас ми підготували унікальну добірку з фільмами з неймовірним сюжетом, які вам точно сподобаються.

Вони змушують задуматися про наше життя та надовго закарбовуються в пам’яті. 

1. Ліки проти щастя

Фільм особливий з власною атмосферою. Якщо ви обожнюєте психоделічні трилери – то це для вас. Історія розповідає про молодого співробітника, який отримує завдання забрати свого боса з європейського оздоровчого центру. Він відправляється туди, однак на місці розуміє, що в центрі відбувається щось дивне. Директор закладу має власні плани на усіх пацієнтів, і на нього теж. 

2. Шоу Трумана

Історія розповідає про хлопця, який був усиновлений ще дитиною телевізійною корпорацією. З дитинства його оточують багаті декорації та найкращі актори. Все життя – це фарс, телевізійна передача, однак хлопець про це навіть не догадується. Це захоплива, унікальна і неймовірно зворушлива стрічка навряд чи залишить когось байдужим.

3. Прислуга

Сюжет фільму розвивається на Півдні Америки в 1960-і роки. Попри те, що рабство було скасовано давно, представникам «кольорової» раси не соромилися вказувати на «їхнє місце». Історія про трьох  жінок, яких об’єднує одне – вони хочуть знайти почуття справедливості і хочуть змінити порядок речей. Чи зможе це тріо протистояти цілому світу?

4. Довіра

14-річна Енні знайомиться з хлопчиком онлайн. Після тривалого переписування вони вирішують зустрітися. Втікши потайки від батьків, вона нарешті зустрічає свого співрозмовника, але він виявляється не таким, яким здавався в листуванні… І згодом розгортаються жахливі події, які тримають в напрузі увесь фільм.

5. Готель «Гранд Будапешт»

Чудова казкова історія для дорослих, яка вражає найдрібнішими деталями.  Тут ідеально все: цікавий сюжет, захоплива гра акторів та й взагалі гармонійна картинка. Під час перегляду ви будете плакати, сміятися і рекомендувати її всім своїм знайомим.

6. Хороший син

Сімейна пара, яка на перший погляд нічим не відрізняється від інших. Однак їх сколихує раптова інформація з новин: їхній син застрелив своїх однокласників і наклав на себе руки. Батьки шоковані і не можуть прийти до тями, але згодом вони намагаються зрозуміти, що підштовхнуло їхнього сина на такий злочин. 

7. Хатина в лісі

Група молодих друзів вирішують провести вихідні разом і відправитися в ліс, де знаходиться колиба, яка належить родичам друзів. Не все так безтурботно виявилося в цій лісовій глушині. За компанією молодих людей спостерігає через приховані камери група фахівців з секретної підземної лабораторії. І схоже, що вони приготували для компанії друзів дещо не зовсім приємне…

8. Похований живцем

Пошепки

Під час засідки контрактник Пол непритомніє і через якийсь час прокидається і виявляє себе похованим в труні. Райан Рейнольдс є єдиною людиною, яку глядач бачить на екрані протягом 95 хвилин. Фільм тримає у напруженні увесь час.

9. Вибір Софі

Фільм «Вибір Софі» – одна з найжорстокіших драм в історії кінематографа. Цей фільм не тільки про жінку на ім’я Софі, яка втратила всіх близьких і дорогих їй людей під час фашистської епохи. Фільм про те, що часом ми змушені робити вибір, яким би важким він не був.

10. Незворотність

Фільм зі зворотною розповіддю, який вас зацікавить ще з перших хвилин. Стрічка розпочинається з того, що дівчина лежить в комі після жахливої ночі. Згодом сюжет починає відмотуватися назад і глядач може спостерігати, що саме стало причиною всіх цих жахів.

11. Життя прекрасне

Фільми про Голокост є особливими, адже демонструють чорні сторінки життя людей під час Другої світової війни. Усі вони настільки вражають, що вважаються справжніми шедеврами. Безсумнівним лідером є і стрічка «Життя прекрасне».  Будьте готові сміятися і плакати, як дитина.

12. Тверда цукерка

Чудесна гра акторів Еллен Пейдж та Патріка Уїлсона – є прекрасною окрасою неймовірного сюжету. У ньому розповідається про листування юної Лоліти і зрілого чоловіка. Розв’язка настільки несподівана, що ви ще довго будете сидіти перед екраном з відкритим ротом і відчуттям якоїсь приємної тяжкості.

13. Зелена миля

Фільм, який порушує багато проблем сучасності. Він важкий для сприйняття, адже демонструє усю жорстокість та зло нинішнього світу. Також стрічка підіймає філософські питання про життя, і який у ньому вибрати шлях. Цей фільм нікого не залишає байдужим.

14. Амелі

Амелі Пулен – це звичайна непримітна дівчина, яка одного разу поставила собі важливе завдання – дарувати усім людям щастя. Це чудовий фільм, який розповідає про те, як можна безкорисливо робити іншим добро. Також сюжетна лінія містить історію кохання та проблем життя.

15. Траса 60

Ніл Олівер – багатий молодик, який від батьків отримує розкішне життя. У нього є все те, про що мріють його однолітки, але насправді щоночі йому уві сні приходить дівчина мрії, через яку він все кидає ц відправляється в неймовірну подорож. Фільм заворожує своєю казковістю і непередбачуваністю, змушує співпереживати героям і сміятися до сліз.

Вам сподобалася добірка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector